مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

داخلی

مراسم اهدایی جهیزیه به ۸ زوج یتیم با حضور امام جمعه کارون برگزار شد

مراسم اهدایی جهیزیه به ۸ زوج یتیم با حضور امام جمعه کارون برگزار شد

صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون ،سرکار خانم دکتر خنفری فرماندار ،سرهنگ بختیاری فرمانده ناحیه کارون ،کنانی مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره) ،حزباوی مسئول موسسه خیریه حب الرسول (ص) و جمعی از مسئولین شهرستان ،مراسم اهدایی جهیزیه به ۸ زوج یتیم برگزار شد.

اولین جلسه جشنواره برداشت انگور با حضور امام جمعه کارون برگزار شد

اولین جلسه جشنواره برداشت انگور با حضور امام جمعه کارون برگزار شد

اولین جلسه پشتیبانی از جشنواره های 4 گانه رونق کار و اشتغال در معرفی توانمندی های شهرستان کارون با حضور امام جمعه محترم شهرستان ،معاون فرماندار ومسئولین ادارت در محل دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

اعزام کاروان زیارتی تفریحی نماز گزاران

به گزارش روابط عمومي ستاد نماز جمعه شهرستان کارون: به منظور ایجاد حفظ و انسجام با نماز گزاران جمعه شهرستان این ستاد مباردت به اعزام کاروان های زیارتی تفریحی به شهرهای استان خوزستان نموده است که در اولین اعزام تعداد 60 نفر از خواهران نمازگزار در مورخه 93/12/26 به شهرهای شوش و دزفول اعزام شدن

رژیم غاصب صهیونیستی باید منتظر پاسخ‌های بعدی هسته‌های حزب‌الله باشد

به گزارش واحد خبری ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،به نقل از ایرنا،فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: ‌رژیم غاصب صهیونیستی باید منتظر پاسخ‌های بعدی هسته‌های حزب‌الله، چه در زمینه حرکت اخیر یا اقدامات دیگرشان باشند. سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در مراسم نکوداشت شهید جهاد مغنیه و شهدای مقاومت لبنان، در تهران گفت: […]

پرداختن زودهنگام به انتخابات خبرگان و مجلس صلاح نیست

حضرت آیت الله مکارم شیرازی پرداختن زودهنگام به موضوع انتخابات سال آینده مجلس خبرگان و مجلس دهم را به صلاح ندانست و از سیاسیون و رسانه ها خواست خرده گیری ها را کنار گذاشته و به مصالح و اصول توجه کنند.

با تکیه به امداد الهی نباید نگران تهدیدها و تحریم‎ها بود

حضرت آیت‎الله جوادی آملی با اشاره به تمجید فخر رازی از زمخشری در رد عقاید گروه‎هایی که برای خداوند جسم قائل بودند، گفت: همان طور که امروز داعشی شمشیر به دست است و یک مصیبتی برای جامعه اسلامی شد، آن روز این مجسمه و مشبهه برای اسلام مصیبت شده بودند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب