مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

معرفی کتاب

معرفی کتاب طوفان فتنه و کشتی بصیرت

معرفی کتاب طوفان فتنه و کشتی بصیرت

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، امروز یک کتاب خوب « طوفان فتنه و کشتی بصیرت» نوشته آیت الله محمدتقی مصباح یزدی، ازانتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره).معرفی می کنیم

معرفی کتاب به‌بلندای‌آن‌ ردا

معرفی کتاب به‌بلندای‌آن‌ ردا

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، به مناسبت میلاد با سعادت هشتمین خورشید ولایت، امام رضا (ع)کتاب« به‌بلندای‌آن‌ردا» نویسنده سیدعلی‌شجاعی از انتشارات کتاب‌نیستان خدمت شما معرفی می کنیم.

معرفی کتاب نیمه پنهان،راز قطعنامه

معرفی کتاب نیمه پنهان،راز قطعنامه

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، وبه مناسبت سالروز پذیرش قطعنامه 598 ، کتاب ارزشمند« نیمه پنهان،راز قطعنامه» نویسنده کامران غضنفری از انتشارات کیهان را خدمت شما معرفی می کنیم.

معرفی کتاب نونی صفر

معرفی کتاب نونی صفر

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، امروز کتاب« نونی صفر» به قلم سید حسن شکری است که انتشارات سوره مهر آن را چاپ کرده است و ما مطالعه آن را به مناسبت سالروز عملیات کربلای یک و آزاد سازی مهران خدمت شما معرفی می کنیم.

معرفی کتاب مجموعه یادداشت ها و دست نوشته های شهید مهران (علی) بلورچی

مجموعه یادداشت ها و دست نوشته های شهید مهران

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، به مناسبت شب های قدر یک کتاب خوب « مجموعه یادداشت ها و دست نوشته های شهید مهران (علی) بلورچی» نوشته علی اکبری مزدآبادی ، ازانتشارات یا زهرا (س) ،را معرفی می کنیم.

معرفی کتاب قدیس

معرفی کتاب قدیس

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، به مناسبت شهادت امیرالمؤمنین(ع) و شناخت زوایای مختلف زندگی آن حضرت یک کتاب خوب « قدیس» نوشته آقای ابراهیم حسن بیگی ، ازانتشارات کتاب نیستان ،را معرفی می کنیم

معرفی کتاب مأموریت در خرمشهر

معرفی کتاب مأموریت در خرمشهر

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر یک کتاب خوب « مأموریت در خرمشهر» نوشته صبار فلاح اللامی ، ترجمه مهرداد آزاد، ازانتشارات سوره مهر ،را معرفی می کنیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب