مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

معرفی کتاب

معرفی کتاب تربیت فرزند(سلسله مباحث برنامه سمت خدا)

معرفی کتاب تربیت فرزند

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی،امروز یک کتاب خوب و مفید (کتاب تربیت فرزند،سلسله مباحث برنامه سمت خدا) برای آشنایی والدین گرامی با شیوه صحیح تربیت فرزندمعرفی می کنیم

معرفی کتاب نامه های امام صادق علیه السلام به شیعیان

کتاب نامه های امام صادق علیه السلام به شیعیان

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی،لذا امروز به مناسبت شهادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام یک کتاب مفید (کتاب نامه های امام صادق علیه السلام به شیعیان)معرفی می کنیم

کتاب حیات طیبه،معیشت مؤمنانه

(( حیات طیبه ،معیشت مؤمنانه

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی،در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی،لذا به بهانه سال اقتصاد مقاومتی، امروز یک کتاب خوب در زمینه سبک زندگی صحیح بر مبنای نظریه اقتصاد مقاومتی وآموزه های دینی معرفی می کنیم.

معرفی کتاب به پسرم

معرفی کتاب به پسرم

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی وبا توجه به اینکه هفته آینده مصادف است با سالروز ولادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) و همچنین سالروز شهادت امام علی (علیه السلام) امروز برای بهره مند شدن از محضر این دو امام بزرگوار، یک کتاب خوب معرفی می کنیم.

معرفی کتاب زندگی به سبک روح الله

معرفی کتاب زندگی به سبک روح الله

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی،با توجه به اینکه در آستانه سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)قرار داریم، امروزیک کتاب( زندگی به سبک روح الله ) خوب در این زمینه معرفی می کنیم.

معرفی کتاب آداب روزه داری، احوال روزه داران

آداب روزه داری، احوال روزه داران

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی،امروز باتوجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم، امروز یک کتاب خوب(آداب روزه داری، احوال روزه داران) در این زمینه معرفی می کنیم.

معرفی کتاب تبسم های جبهه

کتاب تبسم های جبهه

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی،امروز با توجه به نزدیک شدن سالروز فتح بزرگ خرمشهر به دست فرزندان غیور ایران، امروز به معرفی یک کتاب خوب برای آشنایی با ارزشها و فرهنگ دفاع مقدس می پردازیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب