مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

آخرین اخبار

جلسه کمک های مومنانه و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان کارون برگزار شد.

جلسه کمک های مومنانه و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان کارون برگزار شد.

جلسه شورای اداری شهرستان کارون با هدف برنامه ریزی و کمک به نیازمندان و مستمندان و مقابله با ویروس کرونا با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون فرمانداری و مسئولین ادارت در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه کارون:دربرخوردهای سیاسی سیره و روش رهبری باید ملاک و معیارباشد و لاغیر

امام جمعه کارون

امام جمعه کارون گفت:مردم ما به اندازه کافی تحت هستند،تحت فشارمسایل اقتصادی،مسایل روانی ،کرونا به لحاظ روانی امروز خانواده ها حقیقتآ تحت فشارند ،باید سیاسیون مراقب باشند کشور را به حاشیه های دیگر نبرند ،اصولآ دربرخوردهای سیاسی سیره و روش رهبری باید ملاک باشد معیارباشد و لاغیر دراین کشور یک ناظری،حاضری و نائب امام معصوم وجوددارد به نام ولی فقیه سیره او روش او باید معیار و میزان سیاسیون باشد.

امام جمعه موقت کارون:عقلانیت ناشی ازترس عقلانیت صحیح نیست

حجت الاسلام حردانی نژاد امام جمعه موقت شهرستان کارون

حجت الاسلام حردانی نژاد :باید در مقابل دشمن مقاومت کرد و او را مایوس کرد،عقلانیت صحیح اینه که آدم وقتی تجریه کرد دشمنش را با او دیگر ازدرمصالحه نباید وارد بشود با درمقاومت و تکیه برتوان داخلی ،

دیدار فرمانده و مسئول عقیدتی سیاسی تیپ 192 زرهی اهواز با امام جمعه کارون

به مناسبت سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران،امیر گودرزی و مسئول عقیدتی سیاسی تیپ 192 زرهی اهواز با امام جمعه کارون دیدار کردند.

گزارش تصویری/مراسم قرائت زیارت اربعین حسینی در دفتر امام جمعه کارون

گزارش تصویری/مراسم قرائت زیارت اربعین در دفتر امام جمعه کارون

مراسم قرائت زیارت اربعین حسینی با حضور امام جمعه ،مدیر حوزه علمیه اميرالمؤمنين (ع) ،مسئول عتبات عالیات و اعضاء ستاد نماز جمعه کارون در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

جلسه حمایت از تولید و اشتغال زایی در شهرستان کارون

دیدارسالمندان کارون با امام جمعه شهرستان

بعد از ظهر امروز جلسه حمایت از تولید و اشتغال زایی در شهرستان کارون با حضورحجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب