مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

خبری

زیارت اربعین یک اجتماع عالمی و پدیده جدید جهانی است

حجت الاسلام مسعود حردانی نژاد

حجت الاسلام حردانی امام جمعه موقت کارون گفت : زیارت اربعین یک اجتماع عالمی و پدیده جدید جهانی است چراکه باعث تقویت روحیه انقلابی و استکبار ستیزی می باشد و باید این حرکت تقویت شود

گزارش تصویری/ همایش مشق اربعین حسینی

گزارش تصویری/ همایش مشق اربعین حسینی

صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون و همکاری موسسه حب الرسول(ص) ،کمیته امداد امام خمینی کارون و جمعی از مسئولین شهرستان همایش مشق اربعین در فرهنگسرای مهدیه کوت عبدالله برگزار شد.

تجلیل از قاری بین الملی کاظم آذر پیرا

تجلیل از قاری بین الملی کاظم آذر پیرا

ظهر امروز در نماز جمعه شهرستان کارون توسط حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون و مسئولین شهرستان از آقای کاظم آذر پیرا  بخاطر  کسب مقام اول در بیست و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرات قرآن در کشور کرواسی  طی مراسمی ویژه تقدیر و تجلیل شد.

عظمت و اقتدار ،ملت ایران را شکست ناپذیر کرده است

عظمت و اقتدار ،ملت ایران را شکست ناپذیر کرده است

امام جمعه کارون :آنهایی که تسلیم وسازش را پیش گرفتن چه به دست آوردن امروز ذلیل و جایگاهی در امت اسلامی وجامعه ی بشری ندارند.ملت ایران طی این چهل سال درمقابل قدرت های بزرگ ایستاد و عزت وشرف خود را حفظ کرد امروز درمیان جوامع بشری و نخبگان جهان جایگاه وعزت ویژه ای دارد قدر این عزت را باید بدانیم.

امام جمعه کارون:بسیج و سپاه نشانه بارز اقتدار ملت ایران هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون با اشاره اجتماع یکصد هزار نفری بسیجیان با حضور رهبر فرزانه انقلاب در ورزشگاه آزادی گفت: این اجتماع نشانه بارز اقتدار عزت و شرف ملت ایران است،

رهبر معظم انقلاب:ملت ایران با شکست دادن تحریم سیلی دیگری به آمریکا خواهد زد

رهبر معظم انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: اقتصاد ملی کشور می‌تواند تحریم را شکست دهد و به حول و قوه الهی، تحریم‌ها را شکست خواهیم داد و شکست تحریم به معنای شکست آمریکاست و آمریکا باید با این شکست، یک سیلی دیگر از ملت ایران بخورد.

مراسم تودیع و معارفه مسئول عتبات عالیات شهرستان کارون برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول عتبات عالیات شهرستان کارون برگزار شد

صبح امروز مراسم تودیع و معارفه مسئول عتبات عالیات شهرستان کارون با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون ،سرگرد زبیدی جانشین فرمانده سپاه کارون و مسئولین عتبات عالیات استان برگزار شد.

امام جمعه کارون:فرزندان این مملکت انتقام خون این شهداء را خواهند گرفت

حجت‌الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی گفت:دشمن بدانند که فرزندان این مملکت انتقام خون این شهداء را خواهند گرفت و قدم به قدم به دنبال آنها خواهند بود و شکست های دیگری را بر آنها وارد خواهند کرد .

گزارش تصویری/مراسم بزرگداشت شهید سرباز رشید اسلام نبی دریس و شهدای حادثه تروریستی اهواز در شهرستان کارون

مراسم بزرگداشت شهید سرباز رشید اسلام نبی دریس و شهدای حادثه تروریستی اهواز در شهرستان کارون

صبح امروز مراسم بزرگداشت شهید سرباز رشید اسلام نبی دریس و شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ،حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون،سرهنگ بختیاری فرمانده سپاه ناحیه کارون،خنفری فرماندار کارون،مسئولین ادارات ،خانواده شهداء، شیوخ و عشایر ولایتمدار شهرستان کارون در مصلای نمازجمعه این شهرستان برگزار شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب