مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

خبری

انتظار فرج به ما می فهماند که باید به آینده امیدوار باشیم

خضیراوی

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون ضن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان با بیان اهمیت ظهور امام زمان (عج) وانتظار ظهور گفت:انتظار فرج به ما می فهماند که باید به آینده امیدوار باشیم و تهدیدات طبیعی و تحمیلی را به فرصت تبدیل کنیم

جلسه قرارگاه فرهنگی باحضور امام جمعه،مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد

جلسه قرارگاه فرهنگی باحضور امام جمعه،مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد

روز گذشته جلسه شواری فرهنگی شهرستان کارون با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون و مسئولین فرهنگی استانی و شهرستان در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

استان ها و شهرستان های مختلف کشور به کمک و یاری مردم شهرستان کارون آمدند

امام جمعه کارون

امام جمعه کارون : از استان ها و شهرستان های مختلف کشور به کمک و یاری مردم شهرستان کارون آمدند و تاکنون به مردم سیل زده خدمات ارائه می دهند.

استقبال امام جمعه و مسئولین از ورودکاروان کمک های حشدالشعبی عراق به شهرستان کارون

استقبال امام جمعه و مسئولین از ورودکاروان کمک های حشدالشعبی عراق به شهرستان کارون

کاروان جنبش النجباء و حرکت النجبا عراق برای کمک به سیل زدگان وارد شهرستان کارون شد و مورد استقبال امام جمعه و مسئولین شهرستان قرار گرفت.

راهپیمایی مردم شهرستان کارون در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه

راهپیمایی مردم شهرستان کارون در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه

مردم ولایتمدار شهرستان کارون پس از اقامه نماز جمعه این هفته ، همزمان با سراسر کشور، در محکومیت اقدام امریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی از مصلای نماز جمعه تا میدان امام علی (ع) الغدیر راهپیمایی کردند و خشم و انزجار خود را از این اقدام ننگین آمریکا فریاد کرده و وحدت و همدلی خود را با سپاه اعلام کردند.

گزارش تصویری/جلسه قرارگاه فرهنگی مناطق سیل زده شهرستان کارون

جلسه قرارگاه فرهنگی مناطق سیل زده شهرستان کارون

شب گذشته جلسه قرارگاه فرهنگی مناطق سیل زده شهرستان کارون با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون امام جمعه شهرستان کارون،سرهنگ بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون و جمعی از مسئولین شهرستان در دفتر ستاد نمازجمعه این برگزار شد.

گزارش تصویری/حضورسپاه استان هرمزگان برای کمک به شهرستان کارون

گزارش تصویری/حضورسپاه استان هرمزگان برای کمک به شهرستان کارون

صبح امروز سپاه استان هرمزگان برای کمک رسانی به مردم درمناطق سیل زده شهرستان کارون وارد این شهرستان شد و هماهنگی های لازم برای امداد رسانی با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون ،سرهنگ بختیاری فرمانده ناحیه کارون در دفتر ستادنمازجمعه این شهرستان صورت گرفت.

تجلیل از پاسداران و پیشکسوتان دفاع مقدس در روز پاسدار

با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امامم جمعه کارون،از پاسداران و پیشکسوتان دفاع مقدس به مناسبت سوم شعبان سالروز ولادت امام حسین(ع) روز پاسدار در دفتر امام جمعه شهرستان کارون تجلیل شد

گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سپاه هم در میدان عملیاتی و مقابله با دشمن در مرزها و حتی چند هزار کیلومتر دورتر در اطراف حرم حضرت زینب(س) پیشقدم است و هم در میدان مقابله سیاسی با دشمن.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب