مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

خبری

امام جمعه کارون:ملت ایران تهدید پذیر نیست

امام جمعه کارون

اطلاعات رئیس جمهور بی مغز آمریکا نسبت به مردم ایران اطلاعات غلطی است و اطلاعی ندارد که ملت ایران تهدید پذیر نیست ملتی که با اتکا به خود توانست در ۸سال دفاع مقدس حماسه بزرگی بیافریند و از مرز و بوم خود دفاع کند و پیروزی بزرگی را به دست آورد،ملتی که جوانان آن در یک صف واحد در دفاع از این آرمان ها ایستادند آیا این ملت تهدید پذیر است؟

معرفی کتاب تا کربلا (چهل روایت از دلدادگی شهدا به حضرت امام حسین(ع) و شهدای کربلا)

معرفی کتاب تا کربلا (چهل روایت از دلدادگی شهدا به حضرت امام حسین(ع) و شهدای کربلا)

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی ، لذا با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم حسینی یک کتاب خوب و مفید(تا کربلا) در این زمینه معرفی می کنیم.

هفته دفاع مقدس با رژه باشکوه نیروهای مسلح شهرستان کارون برگزار شد.

رژه باشکوه نیروهای مسلح شهرستان کارون

همزمان با آغاز گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نیروهای مسلح مستقر در شهرستان کارون روز جمعه با برگزاری آیین باشکوه رژه، توان رزمی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

جامعه بین‌الملل در قبال کشتار مسلمانان میانمارسکوت مرگبار گرفته است

حجت الاسلام حردانی نژاد امام جمعه موقت

حجت الاسلام حردانی نژاد امام جمعه موقت شهرستان کارون گفت:این جنایات وحشیانه به دست رژیمی اتفاق افتاد که رهبر آن جایزه ی صلح نوبل را با حمایت همین کشورهای مدعی حقوق بشر کسب میکند .

کشتار مردم مسلمان و مظلوم میانمار را محکوم می کنیم/ مسئولین ما با تمام تلاش کوشش کنند تا جلوی این کشتارها را بگیرند

امام جمعه کارون

امام جمعه کارون گفت: کشتار مردم مسلمان و مظلوم میانمار را محکوم می کنیم و از دولت و مسئولین ما می خواهیم با تمام جد و تمام تلاش کوشش کنند که جلوی این کشتارها را بگیرند و از مردم مسلمان و مظلوم میانمار حمایت کنند.

وعده ها و تعهد های امریکا پوچ و تو خالی است

وعده های و تعهد های امریکا پوچ و تو خالی است

امام جمعه کارون:وعده ها و تعهد های امریکا پوچ و خالی است برای اینکه در بحث هسته ای تعهد هایی دادند ،مسائلی را امضا کردند. وعده هایی را دادند و همه را نقض کردند ،یاد بگیریم و عبرت بگیریم که امریکا به هیچ تعهدی را پایبند نیست .

مشکل اصلی شهر کوت عبدالله فاضلاب است باید مرتفع شود

خضیراوی امام جمعه کارون

امام جمعه کارون:همه مسئولین محرومیت های را دیدند دستور العمل نوشتند ولذا این محرومیت ها باید مرتفع شود؛مشکل اصلی کوت عبد الله که فاضلاب است .اگر بودجه شهرستان بر اساس نیاز ها تقسیم شودقطعا میتواندمشکل پروژه ها را حل کرد

معرفی کتاب اخلاق ربانی- تادیب شهوت

اخلاق ربانی- تادیب شهوت

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی ، با توجه به اینکه در هفته حج و فرارسیدن روز عرفه ،روز معرفت به پروردگار متعال و بهترین فرصت برای خودشناسی و خودسازی قرار داریم، امروز یک کتاب خوب(اخلاق ربانی- تادیب شهوت) برای آشنایی با یکی از ابعاد بسیار مهم وجود خود معرفی می کنیم.

جوابیه امام جمعه کارون به دروغ پردازی خبرگزاری مهر؛

دیدار امام جمعه کارون با معتمدین و سادات شهر کوت عبدالله

حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی امام جمعه کارون در واکنش به خبر،خبرگزاری مهر مبنی بر تعطیلی و تصرف اداره تبلیغات اسلامی کارون از سوی ستاد اقامه نماز جمعه این شهرستان گفت: اداره سازمان تبلیغات شهرستان کارون دایر است و هیچ گونه تعطیلی و تصرفی از سوی ستاد اقامه نماز جمعه صورت نگرفته و این خبر و دروغ پردازی خبرگزاری مهر را تکذیب می کنم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب