مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

خلاصه خطبه ها

نمازجمعه سنگری درمقابل مستکبران و منافقین است.

نمازجمعه سنگری درمقابل مستکبران و منافقین است.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون با گرامیداشت پنجم مردادماه سالروز فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اقامه نمازجمعه پس از پیروزی انقلاب اسلام افزود:نماز جمعه سنگری بزرگ که خداوند آن را خلق کرده که اسلام را نگه دارد ،امروز نماز جمعه سنگری برای مومنین ،سنگری برای اهل ایمان ، سنگری برای اهل حق است در مقابل مستکبرین و منافقین .

شورای نگهبان نبض نظام و ضامن ادامه حیات انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی

حجت الاسلام والمسلمین ضمن تبریک سالروز تاسیس شورای نگهبان گفت:شورای نگهبان نبض نظام و ضامن ادامه حیات انقلاب اسلامی است و خدمات شورای نگهبان در طول سال های انقلاب غیر قابل انکار و بی بدیل است .

ولایت فقیه ضامن اسلام و اسلامی بودن نظام است.

خضیراوی

امام جمعه کارون گفت:این که اسلام بر ولایت فقیه تأکید دارد ،ضامن اسلام و اسلامی بودن نظام است؛ولایت فقیه اصلی مترقی در زمان غیبت است تجربه هم ثابت کرده است که با تکیه بر ولایت فقیه میتوانیم بسیاری از بحران هایی که قدرت های بزرگ برای ما میسازند عبور کنیم این توفیق بزرگی برای ما است

لایروبی از ساحلی کوت عبدالله که باعث ایجاد ریزگردها شده است،حتما تعطیل شود/جواب ترقه را با موشک دادیم

امام جمعه کارون

امام جمعه کارون گفت: لایروبی و خاکبرداری از ساحلی کوت عبدالله که باعث ایجاد ریزگردها شده است، ضرر و زیان زیادی برای مردم شهرستان کارون دارد و این کار تا خوب مدیریت نشود باید تعطیل شود.

امنیتی که ما داریم بخاطر حضور مردم و سربازان گمنام کشور است

حجت الاسلام حردانی

حجت الاسلام حردانی گفت:آنچه که سایه جنگ را از کشور ما کم کرده است و این امنیت را بر کشور ما حکم فرما کرده است ،به خاطرحضور مردم است و حمایت حداکثری مردم در پشتیبانی از این انقلاب که نمونه آن را در انتخابات داشتیم و دلیل دیگر آن سربازان امنیتی کشور هستند .

کشور ماکشور قدرتمندی است/ملت ماملت استواری است

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی:کشور ما کشور قدرتمندی است و مردم ما در کنار نیروهای امنیتی خیلی از این حرکت ها را ناکام کردند به طوری که بیش از 100توطئه را در این زمینه ناکام گذاشتند و خیلی ها را دستگیر کردند.

امام (ره)فریادگری بزرگ برای نجات مستضعفین در عالم بود.

امام جمعه کارون

امام جمعه کارون گفت:امام (ره) ما فریادگری بزرگ برای نجات مستضعفین در عالم بود او بر علیه استکبار شورید و بر علیه ظلم و ظالم و متجاوزان مثل رژیم صهیونیستی و آمریکا شورید. او به کمک مستضعفین آمد.

اینجا جمهوری اسلامی است و مبنای آن قرآن و اسلام است

حجت الاسلام حردانی

حجت الاسلام حردانی :اینجا جمهوری اسلامی است و مبنا قرآن و اسلام است اینجا جایی نیست که سبک زندگی معیوب غربی اعمال نفوذ کند باید آگاه باشیم که گرفتار امثال این(2030) سند ها نشویم

امام جمعه کارون :نهضت ما نهضت انبیاء است

امام جمعه کارون

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی گفت:نهضت ما نهضتی مانند نهضت انبیاء است ،آمده است تا حق و تقوا را در جامعه پیاده کند، آمده است تا استعداد ها را شکوفا کندو بشریت را نجات دهد این ایده ها و آرمان‌های یک حرکت انقلابی است .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب