مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم همخوانی قرآن کریم در شهرستان کارون

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون ؛ جلسه هماهنگی برگزاری مراسم همخوانی قرآن کریم شنبه در دفتر امام جمعه شهرستان کارون ؛ با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی کارون و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون و برخی دیگر از مسئولان ادارات و ارگان های این شهرستان با هدف هماهنگی در جهت برگزاری هرچه بهتر مراسم همخوانی جزء 27 قرآن کریم برگزار شد .

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی با اشاره به اینکه شهرستان کارون افتخارت و شخصیت های برجسته قرآنی متعددی را به کشور و جهان اسلام معرفی کرده است ؛ گفت : ظرفیت ها و استعداد های قرآنی موجود در شهرستان کارون مثال زدنی است .

امام جمعه شهرستان کارون ، حضور مردم ولایتمدار شهرستان کارون در جلسات قرآن و جز خوانی بسیار با شکوه و قابل توجه دانست و تصریح کرد : بیش از 6 محفل انس با قرآن درطول ماه مبارک رمضان در شهرستان کارون برگزار شد

وی با اشاره به اینکه در همه مناطق شهرستان مراسم ختم قرآن در مساجد و حسینیه روزانه در حال برگزاری است ، گفت : مراسم همخوانی قران کریم نماد شهرستان کارون در قاب تصویر خواهد بود .
در این جلسه در خصوص جزئیات این مراسم بحث و تبادل نظر شد .
گفتنی است ،محفل بزرگ جمع‌خوانی جزء ۲۷ قرآن کریم با حضور قاریان برتر شهرستان، سه شنبه ۲۲ خرداد ماه ساعت ۱۷ در مسجد آل الرسول(ص) کوی شهید محسن همراه با پخش زنده از سیمای خوزستان برگزار خواهد شد.

Updated: خرداد 20, 1397 — 12:23 ب.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب