مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

نشست طیف های مختلف سیاسی با امام جمعه شهرستان کارون

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون ،روز پنجشنبه 8 آذر ماه عده ای از فعالان طیف های مختلف سیاسی با حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون در محل دفتر امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

در این نشست هر کدام به نمایندگی یکی از طیف های سیاسی حاضر، مطالبی در رابطه با کمبود ها و نقص ها جهت رفع بعضی‌ از این موارد را بیان کردند،بعضی از این مشکلات مدیریت کلان شهرستان، استخدام های بی رویه شورای شهر کوت عبدالله و اختلاف مابین شورای شهر و شهرداری ، جا به جایی های صورت گرفته و غیره اشاراتی داشتند.

حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه کارون گفت: شهرستان کارون حاشیه شهر اهواز محسوب می شد و قطعا مشکلات عدیده‌ای دارد،بعضی از مشکلات عام است،مثل ایرادی که بر ضعف بعضی‌ از مدیران ،یا جابجایی های صورت گرفته که بر اساس ارزشها و ملاک های ارزشی نیست.

امام جمعه کارون ضمن قبول بعضی از مشکلات مثل اختلاف طولانی مابین شورای شهر و شهرداری که کارهای عمرانی را به تأخیر انداخته است گفت: ضعف بعضی‌ از مسئولین که خاص شهرستان کارون نیست متأسفانه معضل است.

وی به بیان خدمات انجام گرفته در شهرستان پرداخت و عنوان کرد: طوری اظهار نظر نشود که گویا هیچ کاری در این مدت صورت نگرفته است باید در اظهار نظر انصاف را رعایت کرد، توجه ویژه به رفع کمبودهای آموزش و پرورش و کشاندن آن از آخرین رتبه کشور و استان به رتبه مناسب شهرستان و حتی کشور، توسعه بهداشت و درمان در سراسر شهرستان، گاز کشی کل مسیر کارون، جدول سازی، آسفالت ساخت بلوارها (4 بلوار) رفع کمبود آب روستاها ،پیگیری جدی محدوده شهرستان،شروع کار فاضلاب شهرستان و …همه اینها نشان از حرکت روبه جلوی شهرستان است.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی در ادامه این جلسه یادآور شد: عزیزان در بیان بعضی‌ از مشکلات و ضعف‌ها و نقص‌ها باید انصاف را که از موارد دینداری است مدنظر همه ما باشد.

وی ادامه داد: تشکر میکنم و خوشحال شدم وقتی می بینیم که طیف های مختلف سیاسی کنار هم قرار گرفته اند،امیدوارم در جهت رفع بعضی‌ از معضلات و نواقص به یاری مسئولین بشتابید و همه با هم در جهت مطالبات مردم کارهای مؤثری در چهلمین سال انقلاب اسلامی برداریم

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب