مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

نشست ستاد سیاستگذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با فرماندهان پایگاه ها

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون، روز گذشته نشست هم اندیشی ستاد سیاستگذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون،ریاست ستاد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون ،فرماندهان پایگاه ها مقاومت بسیج ، در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

دراین نشست امام جمعه کارون به آیاتی چند از قرآن کریم که به نعمت های الهی اشاره داشته اند عنوان نمودند : یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی وجود ولی فقیه در رأس حاکمیت نظام جمهوری اسلام است، و یکی دیگر از نعمت های الهی وجود انقلاب اسلامیست که بر ماها ارزانی داشته و باید قدر آن را بدانیم.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی افزود:در اعصار گذشته اقوام را به امراء انها می شناختند همانند قوم نوح و قوم ثمود و …،انقلاب و جمهوری اسلامی ما را در سراسر دنیا به نام امام خمینی (ره) می شناسند.

روح معنویت حضرت امام خمینی(ره) که بر جریانات سیاسی و اعتقادی اثر گذاشته است و این نمیبود مگر اعتقاد راسخ به خداوند متعال و ائمه ی اطهار و عمل به آن ، که باعث گردید در سراسر دنیا جریانات و شخصیت های انقلابی و دینی را احیاء کند.
مانند : حزب الله در لبنان (سید حسن نصرالله) یا در عراق آیت الله سیستانی و در بحرین آیت الله شیخ قاسم یا در یمن ملک بدرالدین الحوثی و یا در سعودیه آیت الله نمر و در نیجریه آیت الله زکزاکی که یکی دیگر از دستاورد های انقلاب است.

امام جمعه شهرستان کارون گفت: قدرت باز دارندگی دفاعی که اکنون هیچ دشمنی توان مقابله با جمهوری اسلامی را ندارد،البته شاخصه ی مهم این دستاورد فارق از اختراعات و تولید تجهیزات نور ایمان و معنویت و اعتقادی پاسداران است که این نیروی اعتقادی و ایمانی پاسداران شجاع همچون سردار حاج قاسم سلیمانی را به وجود اورده است که این خود یک دستاورد مهم دیگری است.

در سیاست خارجه ایران تهدیدات را به فرصت تبدیل نموده که حتی دشمن اظهار و اعتراف میکنند
و در پایان ، مشکلاتی هم وجود دارد که این مشکلات برگرفته از دشمنان داخلی و خارجیست که با عنایت خداوند متعال و اهل البیت از انها گذر خواهیم کرد.

Updated: آذر 16, 1397 — 2:04 ق.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب