مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان با حضور امام جمعه کارون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستادنمازجمعه شهرستان کارون ،جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان با حضور دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ،حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون، محمد تقی زاده مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، مسئولین و معاونین استانداری ،سرکار خانم دکتر خنفری فرماندار کارون ،مهندس باقلایی مسئول آمورزش و پرورش کارون ب،ا موضوع بررسی مسایل آموزش و پرورش کارون که امروز دوشنبه (26 آذرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد،

 

حجت الاسلام و المسلمین خضراوی امام جمعه کارون در شورای آموزش و پرورش خوزستان با موضوع بررسی مسایل آموزش و پرورش کارون که امروز دوشنبه (26 آذرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، گفت: کارون شهرستان نوپایی است و از محرومیت های بالایی برخوردار است و لازم است تا برای معضلات آن چاره اندیشی شود.

وی با تشکر از توجه مسئولین برای برطرف کردن مشکلات در این شهرستان، گفت: آموزش و پرورش از اولویت های اول در شهرستان کارون است چون دانش آموزان و خانواده ها با آن درگیر هستند و لازم است که به حل مشکلات آموزش و پرورش کارون توجه ویژه ای صورت بگیرد.

امام جمعه شهرستان کارون با بیان اینکه شهرستان کارون با کمبود مدرسه رو به رو است، گفت: دختران مناطق عشایری شهرستان کارون به دلیل نبود مدرسه فقط تا پایان دبستان تحصیل می کنند و لازم است تا برای حل این مشکل چاره اندیشی شود تا از بازماندگی تحصیلی در این شهرستان جلوگیری شود.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش علاوه بر اینکه به کلاس درس نیاز دارد، نیازمند آزمایشگاه، سالن ورزشی، کتابخانه و … است که باید به تامین این فضاها توجه شود.

امام جمعه شهرستان کارون با تاکید بر لزوم پاکیزگی مدارس اضافه کرد: در پروژه مهر امسال از مشارکت سایر نهادها، سازمان ها و نیروهای مردمی در آماده سازی مدارس برای آغاز سال تحصیلی استفاده شد از این رو توانستیم رتبه اول را در پروژه مهر به دست آوریم.

وی همچنین بر لزوم جمع آوری مدارس کانکسی و رعایت مسائل بهداشتی در شهرستان کارون تاکید کرد خواستار توجه مسئولین به این موارد شد.

Updated: آذر 29, 1397 — 2:18 ب.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب