مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

باید همه نماینده جدید ولی‌فقیه در خوزستان را یاری کنیم

به گزارش روابط عمومی ستادنمازجمعه شهرستان کارون،حجت الاسلام و المسلمین محمدجوادحاج علی اکبری رئیس شورای سیاست گزاری ائمه جمعه کشور دقایقی قبل در آئین تکریم و معارفه نماینده پیشین و جدید ولی‌فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز، اظهار کرد: خوزستان نماد و هویت انقلابی و ولایتمداری کشور است و از آن به عنوان استان حماسه و مقاومت یاد می‌شود.

وی عنوان کرد: آیت‌الله موسوی جزایری از استادان و معلمان صفا، معنویت، اخلاق و شهادت هستند، فردی که نسل‌های مختلف استان خوزستان از وجود ارزشمند وی بهره و استفاده لازم را بردند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: آیت‌الله جزایری با تدبیر و اندیشه درست در حوزه علمیه کهن اهواز و در کل خوزستان نقش بی‌بدیلی را ایفا کردند و ارتباط مناسبی با جوانان داشتند.

حاج‌علی اکبری عنوان کرد: آیت‌الله جزایری پشتوانه معنوی استان خوزستان هستند که همه قدردان شخصیت ارزشمند وی هستیم.

وی در رابطه با نماینده جدید ولی‌فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز، اظهار کرد: حجت‌الاسلام موسوی‌فرد از ویژگی‌های شایسته و فضل الهی برخوردار است و بنده نسبت به ایشان ارادت دارم.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور افزود: برای نماینده جدید ولی‌فقیه خوزستان آرزوی توفیق داریم و باید همه ایشان را برای سربلندی استان یاری و کمک کنیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب