مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس اهواز

ستاد انتخابات استان خوزستان اسامي داوطلبان تاييد صلاحيت شده نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در حوزه‌هاي مختلف انتخابيه را منتشر کرد.

حوزه انتخابيه اهواز و باوي 

1- ميثم آذرسا
2-سميه آرام
3-سياوش آزادي
4-مجتبي آزادي اردکاني
5-محمد آگنه
6-مرتضي ابراهيمي راد
7-خانم مريم ابريشم کار
8- فيصل اسبحي
9-غلام حسن اورکي
10- عبدالرحمن جباري
11-شبيب جويجري
12-شکراله حاجيوند
13-علي حزباوي
14-سيد حمزه علي حسيني شهپري
15-حسين حيدري
16-عليرضا دادگري نژاد
17-خانم آذر زمان پور
18-خانم لاله سادات اصل
19-محمد تقي ستايش کيا
20-عباس سرخيلي
21-خانم شهلا سعدوني نژاد
22-عبدالرحيم سعيد سبحاني
23-علي سليماني
24-ابراهيم سليمي
25- ناصر سواري
26-کريم سواري
27-ناصر سوداني
28-يونس شجاعي برجويي
29-منوچهر شمس سولاري
30-غلامرضا شنبدي
31-سيد محمد حسين شيخ الاسلامي
32-حسين طاهري
33-محمد عچرش
34-رامي علاسوند مقدم
35-محسن عيدي زاده
36-محمد جعفر فلسفي
37-اسکندر لطفعلي زاده
38-سيد مالک لطفيان
39-زهره مختارزاده شهرکي
40-حميدرضا مرداني
41-سيد جعفر منصوري منش
42-محمد مهردوست
43- سيد احمد موسوي
44-سيد شکر خدا موسوي
45- عبدالمجيد موسوي
46- پرويز ميرزايي
47- خديجه ميرسالاري
48- غلامرضا نري ميسايي
49حسين نظري گوران
50-خانم خيريه نيسي
51-محمد رضا نيله چي
52-منوچهر ولي زاده
53-سيد فرج پور فرجي
54- محمد امين چلداوي
55- مسعود گذاري

==========

حوزه انتخابيه آبادان :

1-محمدسعيد انصاري
2-محمد حسين بختياري
3- مرتضي تفريشي
4-سيد حسين دهدشتي
5-جواد سعدون زاده
6-علي سليميان
7-غلامرضا شرفي
8-خسرو شمس
9- محمد رضا عباسي
10-عبداله کعبي
11- جليل مختار
12-سيد علي موسوي جرف
13- عامر کعبي
14- عقيل کنعان خلفي

==========

حوزه انتخابيه شوشتر و گتوند :

1- علي بني عگبه
2- محمدحسين رجبي
3- سيد محمد سادات ابراهيمي
4- محمد کمال سودمند
5-ابوالقاسم شمس آبادي
6-غلامرضا شيرالي
7- جعفر طالبي
8- فريدون فرهادي
9- عليرضا قنبري
10- پوران منجزي
11- محمد حسن نجارزاده
12-سهراب گيلاني

==========

حوزه انتخابيه شوش :

1-حسين رحيمي
2-سيد جاسم ساعدي
3-حميد متقيان
4-سيد راضي نوري

==========
حوزه انتخابيه شادگان :

1- عبداله تميمي
2- سعيد جنامي
3- هاشم خنفري پور جعفري
4-حسين کاملي
5- مجيد ناصري نژاد

==========
حوزه انتخابيه ايذه و باغملک:

1.مهدي احمدي اوندي
2.هوشنگ احمدي سر صحرا
3. هرمز اسدي کوه باد
4. خدا کرم افکار
5.فرهاد اورک
6.منصور اورکي
7.عنايت اله بابايي
8. درويشعلي بابايي بارکلائي
9. علي توسلي
10. علي خواجوي
11.حجت اله درويش پور
12. حسين روشن چراغ
13. ياور شاه ولي کوه شوري
14. عزت اله شهرياري
15. فيروز شيخي
16. سيد پژمان شيرمردي
17. سيد تاج الدين طباطبايي
18. سيد عابدين طباطبايي
19. سيد هادي طباطبايي
20. احسان کردي
21. يوسف محمودي
22. ناصر منگشتي جوني
23. سيد فرج الله موسوي
24. سيد قاسم موسوي

==========

حوزه انتخابيه بندر ماهشهر و اميديه و هنديجان :

1.محمد آقاجري
2.حبيب آقاجري
3.محمد بزرگمهر
4.شمس اله جشني
5.عبدالصاحب حسني نژاد
6.غلامعباس حيدري باغبادراني
7.علي دژمان
8.سيد عباس صفرپور گل اسفيدي
9.علي اکبر عباسي لرکي
10.برزو مرادي

==========
حوزه انتخابيه دزفول:

1-علي جودي فر
2-سيد حسن رجبي
3- عليرضا ستايش مهر
4-عبدالحسين شاه حسين نجف آبادي
5-احمد عبداله پور
6-امير فلاطون نژاد
7- محمد علي قاسمي
8-احمد مجدي فر
9- عباس پاپي زاده پالنگان

==========
حوزه انتخابيه دشت آزادگان و هويزه:

1- عزيز آشينه گر
2- رحيم الهايي سحر
3- جابر جادري
4- حميد ديناروندي
5- قاسم ساعدي
6- هاشم سواري
7- رحيم سوداني

8- حيدر سياحي

9- عبدالوهاب سيلاوي
10-ناصر صالحي نسب
11- سيد علي پور هاشمي

==========
حوزه انتخابيه رامهرمز و رامشير:

1- شمس اله بهمئي
2- حمد اله بيگدلي فر
3- سيد محسن ضيايي
4- مسعود عامري
5- عبدالحسين عفت نژاد محبي
6- رضا محمدي راد
7- اقبال محمديان
8- عليرضا موسوي

9- نوراله گرشاسبي

==========

حوزه انتخابيه انديمشک:

1- نسرين بهاروند
2- صيد عيسي دارايي
3- بهرام دريکوندي
4-علي زماني
5- محمد تقي صفري
6- عبدالحسين ملکي نژاد
7-سيد رضا موسوي نيا
8-بهرام نيکومنش

 ==========

حوزه انتخابيه خرمشهر :

1-محمدرضا تميمي
2-عبداله سامري
3-محمدصالح سواريان
4-عباس شريبي
5-سيد عدنان عدناني
6-مهين عنافچه
7-عليرضا کعبيان پور
8-علي مجد
9-يونس محمدي
10- عادل محمدي ملاکه
11- ناصر گلک

==========

حوزه انتخابيه مسجدسليمان،لالي، هفتکل و انديکا :

1.غلامحسين بابادي جلوگيري
2.رضا بهمنش
3.اسماعيل جليلي
4.مالک خدادادي ارپناه
5.اميدوار رضايي ميرقائد
6.فرامرز رضايي
7. جمشيد رضايي ميرقائد
8.غلامرضا زراسوند
9.مصطفي سمالي
10.حسين ظاهري عبده وند
11.ايرج فولادي
12.پژمان مولايي
13.محمدعلي نصيرپور
14.صفي اله هزاريان
15.مرادعلي ورناصري قندعلي
16.مسعود ورناصري قندعلي
17.پرستو پارسانيا

==========

حوزه انتخابيه بهبهان:

1-عزت اله اشتري لرکي
2-عزيزاله بابلي بهمئي
3-پرويز بهمئي
4- صدراله چمن
5- عزيزاله سالاري
6-سيد هاشم سيدي
7-محمدباقر شريعتي
8-ابوالحسن غلامي پور
9-فريدون قنواتي
10- حسن کريمي
11-جمال مدرسي
12-حميد مصدر
13-سيد سعيد ميري

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب