مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

امام جمعه و فرماندار کارون‌‌اقدامات خرابکارانه فریب خوردگان دشمنان در چند روز اخیر را محکوم‌ کردند

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه و دکتر معصومه خنفری فرماندار کارون‌‌اقدامات خرابکارانه فریب خوردگان دشمنان در چند روز اخیر را محکوم‌کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

اقتدار و امنیت ایران اسلامی همواره مورد حسادت دشمنان قسم خورده و شیطان صفت جهانی بوده و از کمترین فرصتی برای اجرای نقشه های شوم خویش استفاده می کردند. لیکن ملت بزرگ مان به پشتوانه ولایتمداری و تبعیت از مقام معظم رهبری خواب را بر تابعان شیطان آشفته و نقشه های نابخرد شان را برملا ساخته است.
در چند روز گذشته نیز دشمنان با به میدان فرستادن عده ای فریب خورده سعی در ایجاد ناامنی در شهرستان ولایی ما کارون عزیز را داشتند. حال آن که اقداماتی همچون اهانت و جسارت به پرچم مقدس ایران اسلامی قطعا توسط مردم شهرستان و به ویژه جوانان پرشور آن بی پاسخ نخواهد ماند و در زمان مناسب جواب دندان شکنی به این مزدوران وطن فروش خواهند داد.
تبعیت از ولایت و پاسداری از میهن اسلامی از جمله مشخصه های مردم شریف کارون بوده و هست که با نثار شهیدان گرانقدری در دوران دفاع مقدس و تقدیم شهیدان سرافراز مدافع حرم مایه مباهات و افتخار هستند. لذا شهرستانمان هیچگاه با اقدامات خرابکارانه دشمنان ناامن نخواهد شد. اینجانبان اغتشاشات صورت گرفته و نیز جسارت به پرچم مقدس ایران اسلامی را محکوم‌نموده و به نیابت از مردم ولایت مدار و شهید پرور کارون بار دیگر تبعیت خویش را از مقام معظم رهبری به جهانیان اعلام می داریم.

حجت الاسلام والمسلمین قاسم  خضیراوی _ امام جمعه شهرستان کارون

معصومه خنفری_فرماندار شهرستان کارون

Updated: آبان 23, 1398 — 7:32 ب.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب