مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

ابلاغ سلام گرم رهبر معظم انقلاب به شرکت کنندگان در اجلاسیه جامعه مدرسین

به گزارش واحد خبری ستاد نماز جمعه شهرستان کارون، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، رییس دفتر رهبر معظم انقلاب امروز در نهمین اجلاسیه سراسر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد، سلام گرم رهبر معظم انقلاب را به حاضران رساند.
ابلاغ سلام گرم رهبر معظم انقلاب به شرکت کنندگان در اجلاسیه جامعه مدرسین
وی افزود: بنده پیش از این‌که به این اجلاسیه بیایم،‌ خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدم و ایشان فرمودند که سلام گرم من را به اعضای جامعه مدرسین و علما برسانید؛ من نیز متقابلا سلام گرم شما را خدمت ایشان خواهم رساند.
رییس دفتر رهبر معظم انقلاب با تقدیر از برگزار کنندگان این اجلاسیه، گفت: این جلسه کمی و کیفی جلسه سنگینی است که بیانات بسیار خوبی در این باره مطرح شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در شرایط فعلی تمام تلاش دشمنان این است که به همه تفهیم کنند، نظام اسلامی کار آمد نبوده و نمی‌تواند زندگی مردم را تأمین کند و تمام توطئه‌های در همین راستا صورت می‌گیرد.

وی افزود: اگر واقعا نظام ناکار‌آمد بود این همه پیشرفت کی و کجا حاصل شده است؟، آیا وضعیت کنونی کشور با وضعیت چهل سال گذشته یکسان است، کار ما به جایی رسیده که ملت‌های دیگر مردم، نظام و رهبری را الگو خود می‌دانند.
رییس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کرد: باید برای مردم جا بیفتد که این نظام افزون‌بر زندگی مادی، زندگی معنوی و اخروی افراد را نیز تأمین می‌کند، این نظام می‌خواهد دست مردم را گرفته و به بهشت برساند، آخرت مردم را نیز تأمین کند.
رییس دفتر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: امروز روحانیت در اوج عزت است و بهترین فرصت را در اختیار دارد و متاسفانه این جایگاه به خوبی تبیین نشده است.

تاریخ خبر:: ۱۳۹۳/۱۰/۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب