مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

انتخابات مجلس نهم

  انتخابات بستر حضور گسترده مردم و تجلي گاه تكرار حماسه پرشور ملتي است كه نهضتي عظيم را به رهبري مصلح و انقلابگر بزرگ قرن حضرت امام خميني به ثمر رسانده است و براي شكل گيري و بقاي نظام حكومتي برخاسته از آن در عرصه هاي گوناگون مقابله

با قدرت هاي استعماري و اذناب و ايادي داخلي آنها به دفاع پرداخته است . اينك اين مردم ديگربار در صحنه انتخابات حاضر مي شوند تا انقلاب اسلامي را تداوم بخشند و بقاي نظام اسلامي را تضمين كنند و راه امام خميني را كه احياگر دين و عزت بخش مسلمين و منادي بزرگ آزادي و استقلال است تداوم دهند. براي انجام انتخابات صحيح و موفق و برتر رهنمودهاي امام خميني همچنان مشعل راه ملت مسلمان ايران مي باشد.

از فرمايشات حضرت امام خميني (ره)

وصیت من به ملت شریف آن است که در تمام انتخابات چه انتخاب رئیس جمهور و چه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و چه انتخاب خبرگان برای تعیین شورای رهبری یا رهبر در صحنه باشند

عزیزان من كه امید نهضت اسلامی به شماست، در روز تعیین سرنوشت كشور به پاخیزید و به صندوق‌ها هجوم آورید و آراي خود را در آنجا بریزید.

از فرمايشات مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي(مدظله‌العالي)


من بار ديگر شما مردم عزيز و همة مردم كشورمان را دعوت مي‌كنم كه در تجربة انتخاباتي كه در پيش است, فعالانه شركت و حضور پيدا كنيد. شخصيت‌هاي صالحي كه به شما معرفي مي‌شوند, آنها را به تناسب اهداف والاي اين ملت و اين انقلاب و اين نظام انتخاب كنيد. با پشتوانة آراء مردمي بايد دولتي سركار بيايد كه با قدرت گره‌ها را باز كند و كارهاي بزرگ را انجام دهد؛ كارهايي كه در نيمة راه است و بايد تلاش مضاعف و با جد و جهد به نتيجه برسد, آنها را به نتيجه برساند. كشور ما مي‌تواند ملتي بزرگتر از آمار كنوني ملت ما را هم اداره كند؛ مي‌تواند خود را در سطح بالايي از پيشرفت و توسعه در ميان ملت‌هاي عالم قرار دهد؛ و همچنان كه در سند چشم‌انداز بيست ساله اعلام شده است, مي‌تواند از جهات مختلف رتبة اول را در منطقه حائز شود. اينها توانايي‌هاي ملت ماست؛ اينها را ملت ما به بركت وحدت كلمه, به بركت پرچم برافراشتة اسلام, و به بركت ايمان عميقي كه در دل‌هاي شماست, تاكنون به دست آورده است و باز هم مي‌تواند پيش برود و به چشم‌انداز زيبا و شايستة ملت ايران دست پيدا كند.
ملتي به موفقيت دست پيدا مي‌كند كه از اراده و عزم راسخ خود كم نگذارد و بتواند با قدرت تمام و با وحدت كلمه اين راه را طي كند. چنين ملتي پيروز است. شما هم بحمدالله تا امروز پيروز شده‌ايد؛ بعد از اين هم ان‌شاءالله پيروز خواهيد شد.

خلاصه اي از فرمايشات حضرت آیت الله موسوی جزایری(مدظله‌العالي)

اخلاق مداری رکن اساسی انتخابات در ایران است و باید در این باره توجه ویژه داشت.

باید توجه داشت در انتخابات اخلاق اسلامی به شایستگی اجرا شود.  باید در انتخابات بر عرضه خود تکیه کرد و نباید با نفی دیگری برای خود تبلیغ کرد زیرا این امر از مظاهر تخریب است و گناه محسوب می‌شود.

مردم باید همانگونه که همواره در تمام صحنه‌ها هوشیار بوده‌اند باشکوه و عظمت بر پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب