مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

اهانت به پیامبر(ص)ذات مستکبرین را نمایان تر کرد

به گزارش واحد خبری ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان، پیش از ظهر امروز، در پایان جلسه درس خارج خود، با اشاره به جسارت نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» نسبت به صاحت مقدس پیامبر اعظم(ص)، اظهار داشت: امروز جهان استکباری غرب، که متشکل از سردمدارانی، جاهل و خبیث می باشد، برای دست یابی به مقاصد سیاسی شومشان اقدام به اهانت و جسارت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) کرده و بدین شکل پست فطرتی خویش را به منصه ظهور رسانده اند.

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری

وی با بیان این که هیچ گاه نور خورشید با اهانت چند سگ کثیف کاهش نمی یابد، گفت: مستکبران از یک سو داعش و القاعده را با هدف ارایه نمونه ای از جلوه دروغین اسلام به جهان معرفی کنند و از سوی دیگر این کاریکاتور موهن را چاپ می‌کنند.

هدف از انتشار مجله شارلی تقابل با جهان اسلام است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، مهمترن هدف از چاپ مجله شارلی ابدو را تقابل با جهان اسلام عنوان کرد و تصریح کرد: دولت مردان غربی ۵ میلیون شماره از مجله ای که 30 هزار مخاطب بیشتر ندارد را در سطح جهان منتشر می کند و از آن طرف نیز دم از آزادی بیان و آزادی اندیشه می زند!، اما بدانند که این اهانت و رذالت ها به ضرر خودشان تمام خواهد شد.

امام جمعه اهواز، این اقدام غرب را سبب اتحاد بیش از پیش جهان اسلام دانست و گفت: شاید برخی دولت مردان کشورهای اسلامی همچون عربستان به قدری خودفروخته باشند که این نوع مسایل اهمیتی برایشان نداشته باشند!، اما ملت های مسلمان می فهمند که دشمن اصلی آنها آمریکا و متحدانش به ویژه اسراییل است.

دست دوستی ایران با ملت های مسلمان

آیت الله موسوی جزایری، با بیان این که ما دست برادری و اخوت به همه مردم آزادی خواه و مسلمان جهان بلند می کنیم، اذعان داشت: ما از برادران دینی خود در پاکستان و دیگر ملت هایی که برای اعلام انزجار و خشم خود از این حرکت شنیع به خیابان ها آمده و راهپیمایی کردند، استقبال و حمایت کرده و دست اخوت را به نشانه وحدت برای آنها بلند می کنیم.

ملت های عربی! تردید را رها و به جریان مقاومت اسلامی بپیوندید

وی تصریح کرد: تا چه هنگام برخی ملت های مسلمان می خواهند تردید و تأمل کنند!؟ راه مبارزه با کفر، راهیست که جمهوری اسلامی سالها در پیش گرفته و امروز به عنوان یک قدرت جهانی مطرح است، پس ای کشورهای عربی! از خواب غفلت بیدار شوید و به ملت ایران بپیوندید تا هرچه زودتر به اوج مقصود و محبوب که همان اسلام حقیقی باشد نایل شوید.

نماینده ولی فقیه در خوزستان، در پایان سخنان خود، با اشاره به کلامی از امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه دشمن خود را بشناسید و به خدا توکل کنید و بدانید که کفر ملت واحده است و آنها دشمن هستند و از این دشمنی پایین نمی آیند، اظهار داشت: اگر شما ملت های مسلمان در مقابل استکبار ایستادگی و مقاومت کنید، همه سنگرهای کلیدی جهان را فتح و پرچم مقدس و زیبای «لا اله الا الله محمد رسول الله» را بر بالاترین قله های جهان به اهتزاز درخواهید آورد.

تاریخ خبر:۱۳۹۳/۱۰/۲۸

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب