مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهید راه خدمت با حضور امام جمعه کارون در اندیمشک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون ،روز گذشته (پنجشنبه ۱۰ بهمن)مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت علیرضا چشفر با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون، اقشار مختلف مردم و مسئولان در حسینیه عاشقان ثارالله اندیمشک برگزار شد.

حجت الاسلام والسملمین قاسم خضیراوی در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت علیرضا چشفر که در حسینیه عاشقان ثارالله اندیمشک برگزار شد اظهار کرد: خداوند متعال به کسی که خالصانه وارد میدان خدمت شود و جان خود را فدا کند، جایگاه و نعمت های ویژه ای را همچون دیگر شهدا به آن اختصاص می دهد.

امام جمعه کارون با اشاره به بیانات اهل بیت (ع) در رابطه با جایگاه شهدا اضافه کرد: شهدا در جامعه اسلامی جایگاه ویژه ای دارند و امروز نیز نورانی بخش تمامی محافل هستند که باید در راه آنها گام برداریم.

وی افزود: اشک هایی که برای شهدا ریخته می شود برای ارتباط با روح این شهدا است و دشمنان معانی آیات شهادت را نمی دانند و فقط حساب دنیا را در نظر گرفته اند.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی با بیان اینکه شهدا مشعل داران دنیا و شفیع در آخرت ما هستند و راه را برای بشر باز می کنند یاد آور شد: راه شهدا نیز مانند حضرت فاطمه زهرا (س) جامعه را به سمت حق سوق می دهد.

وی ادامه داد: شهید چشفر در ایام سختی کاملا پا به کار بود و همراه با همکاران خود به کمک و یاری مردم می آمد و در خدمت به مردم بسیار تلاش می کرد.

قرائت قرآن و فاتحه، مداحی و نوحه سرایی از دیگر بخش های این مراسم بودند و در پایان مردم ولایتمدار اندیمشک با حضور بر سر مزار شهید چشفر، یاد این شهید راه خدمت را گرامی داشتند.

 

شهید علیرضا چشفر از پرسنل شرکت آب جنوب شرق بود که در حین کمک رسانی به مردم سیل زده اهواز دچار سانحه شد و به درجه والای شهادت نائل آمد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب