مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

آیت الله موسوی جزایری:مساجد ، جوانان رادر برابر فتنه ها بیمه می کنند

به گزارش واحد خبری ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،به نقل از ایرنا،آیت الله’سیدمحمدعلی موسوی جزایری’ دوشنبه شب در آیین افتتاح مرحله اول مسجد اهل البیت(ع) در خیابان 11 شرقی کیانپارس اهواز افزود: مساجد بهترین مکان ها برای نزدیکی جوانان و مردم به خداوند هستند ، مساجد برای محلات ما سبب و مایه برکت است و سبب نزول رحمت الهی می شوند.

آیت الله'سیدمحمدعلی موسوی جزایری

نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: مساجد ، جوانان را در برابر فتنه های آخرالزمان و شبهه افکنی ها بیمه می کنند و آینده ای درخشان برای کشور رقم می زنند.

وی مساجد را کانون تقوی ، بندگی خداوند و توحید توصیف کرد و از همه خیران و مومنانی که در ساخت مساجد تلاش کرده و می کنند تقدیر کرد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز در این آیین که ‘سیدموسی بلادیان’ رییس ستاد اقامه نماز استان نیز حضور داشت گفت: وجود امام جماعت بصیر و آگاه به مسایل دینی در مساجد را باید قدر شناخت و عموم مومنان باید از آن بهره های معنوی ببرند.

در این آیین ‘عیدی فعال’ عضو هیات امناء مسجد اهل البیت (ع) گفت:این مسجد در سه طبقه و در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع در مکانی ساخته شده که دسترسی مردم منطقه شرقی کیانپارس به مسجد سخت بود.

در این آیین معنوی آیت الله موسوی جزایری ، حجت الاسلام ‘مصطفی عطار روشن’ را به عنوان امام جماعت مسجد اهل البیت(ع) و حجت الاسلام سیدعلی بلادیان را به عنوان جانشین امام جماعت این مسجد معرفی کرد.

Updated: بهمن 8, 1393 — 10:50 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب