مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

رزمایش کمک مومنانه (مواسات) شهرستان کارون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،بعدازظهر امروز رزمایش سراسری کمک مومنانه سپاه شهرستان کارون با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون ،مسئولین و بسیجیان شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون نیز با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مومنانه گفت: مردم نشان دادن که در بحران‌ها و مشکلات پشتیبان یکدیگر هستند و شرایط کرونایی نیز یکی دیگر از عرصه‌هایی است که نیازمند همدلی و کمک به یکدیگر هستیم.

وی افزود: عده‌ای به خاطر تعطیلی کسب‌وکارها دچار مشکل شده‌اند به همین دلیل رهبر معظم انقلاب مردم را به شرکت در رزمایش مواسات و کمک مومنانه فراخواندند.

امام جمعه کارون خاطرنشان کرد: کمک های مومنانه و همدلی میان مردم کار ارزشمندی است که آن را بارها در شهرستان کارون دیده ایم.

سروان پاسدار رضا محمدخواه فرمانده سپاه شهرستان کارون با بیان اینکه امروز در رزمایش کمک مومنانه و در مرحله اول 1500 بسته معیشتی در میان نیازمندان توزیع شد، گفت: رزمایش سراسری کمک مومنانه برای کمک و خدمت‌رسانی به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا و افرادی که مشاغل خود را از دست داده‌اند، با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرستان کارون آغاز شده است.

پس از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر به راه انداختن رزمایش گسترده کشوری برای همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، خیرین و موسسات خیریه، مساجد و پایگاههای مقاومت بسیج در شهرستان کارون و روستاهای تابعه روحیه ایثارگری و انفاق خود را به نمایش گذاشتند و با تمام توان وارد عرصه شدند که تاکنون کمک‌های خوبی جمع‌آوری شده است.

گفتنی است رزمایش سراسری کمک مومنانه با رمز یا بقیه الله توسط فرماندهی سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان شروع بکار کرد.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب