مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

مراسم شیرخوارگان حسینی در شهرستان کارون

به گزارش ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب (س) از توابع ناحیه مقاومت سپاه کارون همايش بزرگداشت حضرت على اصغر عليه السلام با شركت بانوان و فرزندانشان با تلاوت آياتي از كلام الله مجيد ساعت 9 صبح امروز در مصلای نماز جمعه شهرستان کارون آغاز شد ،

پس از آن با سخنرانى آیت الله دکتر حیدری نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری  برگزار شد. مراسمی که مهمانان اصلی آن کودکان شیرخوار شهرستان و سربازان آینده رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای بودند.

آیت الله حیدری در این همایش ضمن تسلیت به تمام مسلمانان در بزگداشت یاد وخاطره شهدا و تشکر از حاضرین برای شرکت در این مراسم باشکو ه

نمایده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری هدف از این تجمع را عهد بستن با امام زمان(عج) برای تربیت سربازانی برای آن امام بزگوار به تَأسّی از زنان و مادران عاشورا دانست.

ایشان افزود: زنان در کربلا 2 نقش اساسی داشتند .یکی نقشی غیر مستقیم که تربیت فرزندان است  همانند ام البنین که فرزندانی رشید و متعهد برای برادری امام حسین (ع) بود تمام مردان تاثیر گزار و نامی درجهان  در دامن مادرانی با ایمان پرورش یافتند. و نقش دوم آنها نقش مستقیم و حضور باشکوه آنها در صحنه ی کربلا بود.

آیت الله حیدری افزود: شما مادران وارث آن زنان عاشورایی هستید .الان کشور ما مقتدر و ترسی از ابر قدرتها ندارد و مرزهای ایران به کشورهای لبنان ،عراقو سوریه رسیده است . شهدای مدافع حرم ما با شهادت خود قدرت ایران را به نمایش می گزارند و ابر قدرتی بودن ایران در کمک به ملت های مظلوم ظاهر می شود.

مراسم شیرخوارگان حسینی در شهرستان کارون

Updated: مهر 24, 1394 — 5:30 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب