مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

امام جمعه کارون مردم را به حضور حماسی راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون مردم آگاه، بصیر، مومن و انقلابی کارون را به راهپیمای عظیم ۲۲ بهمن دعوت کرد.

امام جمعه کارون مردم را به حضور حماسی راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

امام جمعه کارون: بی گمان یاد و خاطره حماسه ملت بزرگ ایران در یوم الله 22 بهمن 57 که منجر به درهم پیچیده شدن طومار نظام‌های طاغوتی و برقراری نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران شد، تا همیشه تاریخ به عنوان  برگ زرینی در خود جای داده و رشادتهای این ملت سربلند، ماندگار و متجلی خواهد ماند.

اکنون که در آستانه برگزاری جشن آغاز 38سالگی انقلاب قرار داریم، آمال و آرزوی ملت ایران همان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است و آینده را بسیار روشن و امید بخش می داند ،وحضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشانگر عزم راسخ آنان در دفاع از آرمانهای نظام جمهوری اسلامی و تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
استکبار بداند که تردیدی نیست که مردم  بصیر و آگاه شهرستان کارون، یوم الله 22 بهمن را فرصتی حیات‌بخش برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام و شهدا، و بیعت دوباره با ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای (مدظله العالی) خود دانسته و این پیامی قاطع و معنا دار را به کینه‌ورزان خارجی و داخلی خواهد بود.

بی شک دانش آموزان، دانشجویان، کسبه و بازاریان، مسئولین،بسیجیان و تمام آحاد مردم غیور شهرستان کارون در این راهپیمایی حضور خواهند یافت و با سر دادن شعارهای دشمن شکن،مسیر مزار شهدای کوت عبدالله به سمت مصلی نماز جمعه کارون  را طی کرده و با تجمع در  مصلای نماز جمعه این شهرستان پاسخ تمام یاوه گویی های غرب را خواهند داد

Updated: بهمن 21, 1395 — 1:31 ق.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب