مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

جلسه حجاب و عفاف در شهرستان کارون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،بعد از ظهر امروز 17 تیرماه جلسه حجاب و عفاف در شهرستان کارون با حضور حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه کارون، سرگرد بختیاری فرمانده سپاه کارون،معاون فرماندار و مسئولین محلی در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه کارون به بررسی نقش حجاب و عفاف در مصون نگاه داشتن جامعه از كجروی ها و پلیدی ها ، ثمرات و بركات عفاف و حجاب و راههای گسترش آن در جامعه پرداختند.

در ادامه نیز مزرعه مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون گفت: در برنامه های که در شهرستان کارون برگزار می شود باید مسائل ایجابی مطرح شود و دختران،معلمان و نیروهای اداری با حجاب معرفی و از آنها تقدیر شود.

همچنین سرگرد بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون در ادامه این جلسه گفت: در کل کشور به مناسبت هفته حجاب و عفاف برنامه های به صورت نمادین در جهت تقویت حجاب و عفاف انجام می شود.

وی افزود: در شهرستان کارون با توجه به بافت قومیتی و آن عرق مذهبی که وجود دارد در بحث حجاب نمونه است و این یک ظرفیت بسیار بالایی است که باید استمرار پیدا کند.

گفتنی است روز چهارشنبه 21 تیر به مناسبت هفته حجاب و عفاف تجمع بزرگ مردمی صیانت از حریم خانواده در مصلای امام علی (ع) شهرستان کارون ساعت 9 صبح برگزار می شود.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب