مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

جوابیه امام جمعه کارون به دروغ پردازی خبرگزاری مهر؛

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی امام جمعه کارون در واکنش به خبر، خبرگزاری مهر مبنی بر تعطیلی و تصرف اداره تبلیغات اسلامی کارون از سوی ستاد اقامه نماز جمعه این شهرستان گفت: اداره سازمان تبلیغات شهرستان کارون دایر است و هیچ گونه تعطیلی و تصرفی از سوی ستاد اقامه نماز جمعه صورت نگرفته و این خبر و دروغ پردازی خبرگزاری مهر را تکذیب می کنم.

وی افزود: مسئول کنونی سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کارون آقای سخراوی قبل از این سمت مسئول ستاد اقامه نماز جمعه کارون بود که از من درخواست کرد که سازمان تبلیغات در کنار ستاد اقامه نماز جمعه کوت عبدالله به صورت موقت مستقر شود و من به خاطر اینکه بحث شهرستان کارون مطرح بود و دوست داشتم ادارات مستقر شوند پذیرفتم که سازمان تبلیغات در کنار ستاد اقامه نماز جمعه فعالیت کند.

وی ادامه داد: حال که سازمان تبلیغات اسلامی کارون ساختمان جدیدی را در کنار ستاد اقامه نماز جمعه احداث کردند از آنها درخواست کردیم که به محل جدید منتقل شوند که سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان اداعای مالکیت کردند و حاضر نیستند به مکان جدید خود منتقل شوند

چند روزی که مسئول سازمان تبلیغات اسلامی کارون سفر مشهد است و همکاران ستاد اقامه نماز جمعه که مقداری از ساختمان متعلق به آنها است گرفتار برنامه شهید شدند لذا ساختمان قفل بود و چیز عجیبی نیست.

امام جمعه کارون تصریح کرد: هیچ گونه تعطیلی وتصرفی از سوی ستاد اقامه نماز جمعه کارون صورت نگرفته و اخباری که خبرگزاری مهر در این خصوص درج کرده است را تکذیب می کنم.

همچنین جادر حریزاوی مسئول ستاد اقامه نماز جمعه ضمن تکذیب خبر خبرگزاری مهر گفت: مطالب منتشر شده خبرگزاری مهر در مورد تعطیلی و تصرف اداره سازمان تبلیغات اسلامی کارون از سوی ستاد اقامه نماز جمعه کوت عبدالله کذب محض است و این اداره در کنار این ستاد مستقر است و کلید آن در اختیار مسئول اداره سازمان تبلیغات اسلامی کارون است.

وی با بیان اینکه خبرگزاری مهر با درج این خبر باعث تشویش اذهان عمومی بین مردم شهرستان کارون شد گفت: ستاغد اقامه نماز جمعه کوت عبدالله به دلیل عدم صحت و سقم این شایعه پراکنی پیگیری موضوع را از مراجع ذیصلاح را برای خود محفوظ میدارد.

Updated: مرداد 29, 1396 — 1:24 ب.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب