مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

مراسم روز جهانی مسجد و تجلیل از برترین های مساجد در شهرستان کارون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،شب گذشته مراسم بزرگداشت روز جهانی مسجد و تجلیل از برترین های مساجد شهرستان کارون با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون،سرگرد بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون،حجت الاسلام محمدی نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کارون،بسیجیان،مربیان حلقات صالحین و مردم در مسجد خدادادی  شهرستان کارون برگزار شد.

حجت الاسلام الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون در حاشیه این مراسم گفت: مساجد جایگاه ویژه ای در میان امت ما دارد و این روزی را که به نام روز مساجد نام گذاری کردند ما را به یاد مسجد الاقصی که در دست رژیم صهیونیستی است می اندازد و باید آن را آزاد کنیم.

وی افزود: خداوند در قرآن کریم دو مسجد را نام می برد یکی بیت الله الاحرام است و یکی مسجد الاقصی است به همین خاطر و به یاد مساجد بزرگ امروز روز مساجد نام گذاری شد و امیدواریم که به مساجد خود اهمیت دهیم و حضور فعالی داشته باشیم و مساجد را زینت کنیم و با حضور خود آنها را آباد کنیم.

امام جمعه شهرستان کارون عنوان کرد: در شهرستان کارون یک حرکت خوبی برای ساخت مساجد و ترتیب دادن مساجد آغاز شده است و مساجدی جدیدی که ساخته می شود مجموعه های فرهنگی و دینی در آن مساجد فعال می شوند.

وی با بیان اینکه مساجد محدودی را داریم که حضور خواهران را در آنها می بینیم خاطرنشان کرد:  از همه ائمه نماز جماعت مساجد و متدینین شهرستان کارون دعوت می کنم مکانی برای خواهران در مساجد در نظر بگیرند و مساجدی را که جدیدا ساخته می شوند حتما این فضا را در آنها ایجاد کنند چرا که حضور خواهران در مساجد یک حضور فعالی خواهد بود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب