مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

دیدار مجموعه آموزش و پرورش شهرستان کارون با امام جمعه

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،مسولان و معلمان آموزش و پرورش شهرستان کارون به مناسبت دهه امامت و  ولایت با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان کارون با آرمان های ولایت تجدید پیمان کردند .

امام جمعه شهرستان کارون با بیان اینکه ، ولایت بر دوگونه است ، گفت : ابلاغ ولایت امیرالمومنین در روز غدیر به معنی سرپرستی و رهبری پس از پیامبر(ص) است .

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی در ادامه افزود : ولایت عامه اهل بیت که به معنای ولایت تکوینی است از جناب خداوند به آنان اعطا شده است .

وی با مهم برشمردن ولایت فقیه که ادامه دهنده ولایت اهل بیت محسوب میگردد ، عنوان کرد : ولایت فقیه سرمنشاء خیر و برکت در تمام کشورهای اسلامی شده است.

عزیز مزرعه رییس آموزش و پرورش شهرستان کارون در این دیدار با تبریک عید غدیر ، گفت : توجه به فعالیت های پرورشی سرلوحه تمام برنامه های آموزش و پرورش شهرستان کارون بوده است .

مزرعه با بیان این مطلب که در به مناسبت هفته دولت ، در “حنیطیه” دورترین روستای شهرستان کارون نیز مدرسه ای احداث گردید ، اضافه کرد : مجوز احداث مدرسه ای برای دانش آموزان دارای محدودیت های خاص (استثنایی) در شهرستان کارون داده شده است که ان شاء الله بزودی شاهد احداث و بهره برداری از این مدرسه در شهرستان خواهیم بود .
بنابر این گزارش ، درپایان  این دیداراز برادران سید علی محسنی حسینی پور ،هادی سواری از اعضای فعال ستاد نماز جمعه شهرستان کارون که در اداره آموزش و پروش شهرستان هستند تقدیر شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب