مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

مراسم تجلیل از فعالان غدیر شهرستان کارون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،عصر امروز 1396/06/26 مراسم تجلیل از فعالان غدیر شهرستان کارون با حضور سید موسی بلادیان دبیر بنیاد بین المللی غدیر در خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون،مسئولین و جمعی از مردم و فعالان غدیر در فرهنگسرای مهدیه کوت عبدالله برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلیه مردم و مسئولین در برگزاری برنامه های دهه امامت و ولایت به اهمیت و جایگاه امیرالمومنین (ع) و همچنین به موضوع غدیر پرداخت.

جادر حریزاوی دبیر اجرایی ستاد غدیر شهرستان کارون ضمن تبریک کسب رتیه برتر کشوری در بیستمین جشنواری تویلدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها توسط صداو سیمای مرکز خوزستان ،از تلاش همه جانبه و مساعدت لازم آن مرکز جهت پوشش خبری و رسانه ای برنامه های غدیر شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

در حاشیه این مراسم سید موسی بلادیان دبیر بنیاد بین المللی غدیر در خوزستان در گفتگو با خبرنگار کارون نیوز گفت: شهرستان کارون در بحث غدیر رتبه نخست را در سطح استان خوزستان کسب کرده است و این شهرستان در اجرای برنامه های غدیر نمونه است.

وی افزود: تجلیل از فعالان غدیر را برای اولین بار است که در شهرستان کارون می بینم و به دیگران توصیه می کنم که دیگر شهرستان ها از این کار خوب استفاده و الگو بگیرند.

سید موسی بلادیان خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های غدیر در شهرستان کارون در کشور هم بی نظیر است، برنامه های که در آغاز و انتهای دهه ولایت توسط مسئولین و مردم در شهرستان کارون فراهم شد با شکوه برگزار شدند.

گفتنی است در پایان این مراسم از فعالان غدیر شهرستان کارون با اهدای لوح تقدیر و تجلیل شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب