مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

دیدار فرمانده و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان با امام جمعه کارون

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،صبح امروز فرمانده و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان کارون به مناسبت هفته ناجا  با حجت الاسلام  والمسلین خضیراوی امام جمعه شهرستان در محل دفترت امام جمعه  دیدار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی ضمن عرض خیرمقدم به وتبریک به مناسبت هفته ناجا  در این دیدار، با قدردانی از تلاشها و زحمات شبانه روزی مأموران نیروی انتظامی  ، در برقراری نظم در اين شهرستان و حفظ آسایش مردم ، امنیت کنونی مردم و جامعه را  مدیون تلاش و زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی ذكر كرد و از فعالیت هاي این نیرو در ایجاد امنیت و آرامش جامعه تقدیر کرد.

در این مراسم جانشین فرماندهی شهرستان کارون سرگرد فرشاد کاظمی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین ع و عرض تبریک هفته ناجا برای کارکنان خدوم نیروی انتظامی گزارشی از حوزه استحفاظی شهرستان کارون ارائه نمودند. سرگرد فرشاد کاظمی جانشین فرماندهی شهرستان کارون نیز در این دیدار امنیت را یک پدیده اجتماعی دانست که با همکاری و مشارکت همه سازمان ها با نیروی انتظامی به دست می آید و در سایه این امنیت مردم می توانند با آرامش زندگی کنند.

Updated: مهر 18, 1396 — 11:37 ق.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب