مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

معرفی کتاب راز فرشتگان

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی ، امروز یک کتاب خوب  (راز فرشتگان) نوشته حمیدرضا مظاهری سیف از انتشارات صهبای یقین ، معرفی می کنیم.

فرشتگان برای پی بردن به اسرار، بی تاب و مشتاق بودند و هرچه میگذشت طاقتشان کمتر می شد .. در زمان نوح گمان میکردند این مرد کلید اسرار را به دست فرشتگان میدهد؛ … عمر طولانی نوح هم امید آنها را بیشتر می کرد و می پنداشتند این مرد از دنیا نمیرود، تا اینكه راز آدم را برای فرشتگان آشكار سازد. به همین خاطر همیشه فرشتگان زیادی همراه نوح بودند و از او مراقبت می کردند؛ به ویژه فرشته ی نگهبانِ آدم که از یک سو تمام حواسش به نوح بود و از سوی دیگر شیطان را زیر نظر داشت و مراقب تمام برنامه ها و حرکت های او و لشكریانش بود.
شیطان، نقشه گمراهی فرزندان آدم را این طور طراحی کرد و به همه شیاطین دستور داد که آن را عملی کنند:
باورها را با باورهای دروغین متزلزل کنید؛ در برابر آیین های الهی، آیین سازی کنید؛ اندیشه فرزندان آدم را با افكار پوچ و جَدَلآمیز به تباهی بكشید؛… شما نمیتوانید فرزندان آدم را از باور جدا کنید اما میتوانید باورهایشان را با دروغهایی جایگزین کنید که حقیقتی ندارد. شما نمیتوانید آیین های مذهبی را در بین فرزندان آدم از بین ببرید اما می توانید آیین های احمقانه و خرافی را در میانشان ترویج کنید… فقط کافی است تا مصداقها را جابجا کنید؛… باید فرزندان آدم را از همان راهی که به نجات و هدایت میرساند، گمراه کنید .

معرفی کتاب راز فرشتگان
این بخشی از رُمان ((راز فرشتگان)) نوشته آقای حمیدرضا مظاهری سیف است که در قالب داستانی جذاب، بِكر و همه فهم، و به طور غیرمستقیم به نقد معنویت های نوظهور و ارائه معنویت اسلامی پرداخته؛ بدون اینكه به اسم جریانها اشارهای کند ((راز فرشتگان)) داستان زندگی یک فرشته است که شاهد آفرینش انسان، و عصیان و سرکشی شیطان بوده و به عنوان فرشته ی راهنما با آدم به زمین میآید و برای حمایت از فرزندان آدم، با شیطان درگیر میشود. این داستانِ روان و پرکشش، در یک فضای موازی میان آسمانیها و زمینیان پیش میرود و اتفاقات هر دو را از خلقت آدم تا عصر حاضر پوشش میدهد و نقش فرشتگان و شیاطین در زندگی انسانی را ردیابی میکند.
نگارش رمانی به این سبک، کار جدیدی است که شاید تاکنون با چنین زاویه ای به مضامین معنوی پرداخته نشده باشد.
کتاب ((راز فرشتگان)) علاوه بر اینكه لذت مطالعه یک داستان جذاب را برای شما فراهم میکند، در دفع شبهات شما درباره عرفانهای کاذب و ترسیم نگاهی صحیح نسبت به عالَم معنا و معنویت حقیقی بسیار موثر است:
کتاب ((راز فرشتگان)) نوشته حمیدرضا مظاهری سیف از انتشارات صهبای یقین.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب