مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

معرفی کتاب سبک زندگی شهدا

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی ، امروز یک کتاب خوب (سبک زندگی شهدا) نوشته امیر ملک محمودی از انتشارات آرام بخش،معرفی می کنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم
در روزگاری که بعضی قهرمانهای ساختگی و توخالی به عنوان الگوی زندگی، به ما و جوانانمان عرضه می شوند، چرا از قهرمانان واقعی خود خبری نمی گیریم؟! قهرمانانی که در کنار ما زندگی کردند و برای نسل امروز خصوصاً جوانان،بسیار ملموس تر و دست یافتنی تر هستند. کتاب «سبک زندگی شهدا»نوشته آقای امیر ملک محمودی ، با قطعه های کوتاه و خواندنی از راه و رسم زندگی شهیدان ایران اسلامی، یک کلاس شیرین سبک زندگی برای ما برگزار کرده، کلاسی که با خواندن هر درس آن احساس خوبی در زندگی پیدا می کنیم؛ احساس غیرقابل توصیفِ رابطه با معبود،طعم شیرین ارتباط با اهل بیت(ع) و احساس خوب زندگی رضایتبخش با اطرافیانمان. کتاب «سبک زندگی شهدا»مثل یک تابلوی نقاشی زیباست که از کنار هم قرار گرفتنِ رنگهای زیبای زندگی انسانهای بزرگ، چشمِ دل ما را می نوازد جلوه های زیبایی که در کتاب «سبک زندگی شهدا» در مقابل چشمان ما به نمایش گذاشته شده، در همه عرصه های زندگیِ ما بهترین راهگشاست؛ از خودسازی های معنوی و حتی جسمی شان مثل ورزش و تفریحات سالم و نشاط و شادابی و حتی تغذیه پاک و حلال و تحصیلِ علم گرفته تا طرز مواجهه ی آنها با سختی ها و مسائل مهم زندگی، مثل مشکلات مادی، انتخاب همسر و تربیت فرزند، رفتار با والدین و خانواده و اطرافیان، و خیلی از مسائل ریز و درشت دیگری که گمشده بسیاری از ماست. آنچه در کتاب «سبک زندگی شهدا» در قالب خاطراتی بسیار کوتاه و جذاب میخوانید به همراه آیه یا حدیثی که در کنار هر خاطر آمده مثل نسخه ای آرام بخش و حتی شفابخش برای زندگی امروز ما عمل میکند.
برای بهره بردن از این کتاب هم نیازی نیست تمام آن را مطالعه کنید، بلکه مختصر و مجزا بودن هر خاطره به شما این امکان را میدهد تا در هر فرصتی که دست داد، کتاب را از هر جایی که می خواهید باز کنید و با صرف وقت بسیار کمی یک بخش کوتاه از کتاب را به سرعت مطالعه کنید و از آن بهرهی کافی و وافی ببرید. البته بعید است با در دست گرفتن کتاب «سبک زندگی شهدا» راضی شوید آن را زمین بگذارید، مگر اینکه آن را به اتمام برسانید
مطمئناً اگر امروز فضای جامعه با زیبایی های زندگی شهیدانی که رنگ و بوی الهی داشتند، معطر شود بسیاری از مشکلات ما برطرف خواهد شد، و این را شما در کتاب «سبک زندگی شهدا» میتوانید مشاهده کنید.

کتاب سبک زندگی شهدا :نوشته امیر ملک محمودی از انتشارات آرام بخش.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب