مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

امام جمعه کارون:در دفاع از حقوق مردم شریف کارون از پای نخواهم نشست

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه کارون، درنشست اعتراضی نخبگان و روحانیون شهرستان کارون باحجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون درواکنش به اخباررسیده و منتشرشده در فضای مجازی بمنظورتعیین غیرصحیح محدوده شهرستان که در دفتر امام جمعه کارون برگزار شد،نماینده نخبگان درابتدای این نشست بیان گفت:طبق اخباررسیده و منتشرشده در فضای مجازی نظر اعلام شده که همان پل فولاد است نه طبق مصوبه دولت ونه طبق اصلاحیه استانداری می باشد.
درخواست مااهالی شهرستان کارون و شهر کوت عبدالله ملاک تعیین محدوده شهرستان،اصلاحیه که همان نمایشگاه های اتومبیل است قرارگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون در این نشست گفت: پس از آنکه سخنان بسیاری از گوشه و کنار در خصوص محدوده شهرستان کارون به گوش رسید و شاهد عدم اقدام جدی مسئولان ذی ربط در خصوص این موضوع بودم و به عنوان شخصی که از نخست درجریان این موضوع قرار داشتم . از همان ابتدا و تا به امروز صراحتا نظر قاطع مخالفت خویش را در تمام محافل و در خطبه های نماز جمعه ابراز داشته ام !
چراکه میدانم این تصمیم ضرر های جبران ناپذیری از لحاظ مادی ؛ معنوی و اجتماعی و سیاسی برای شهرستان ولایتمدار کارون در برخواهد داشت که بدون شک هیچ یک از مردم شهرستان کارون نیز این موضوع را نخواهند پذیرفت ! حال آنکه بنده موضوع محدوده شهرستان کارون را به عنوان اولویت اول این شهرستان ولایی ،در اولین روزهای انتصاب استاندار به ایشان عرض کردم واز ایشان به عنوان مقام عالی اجرایی در استان خواستم که این اصلاحیه را دنبال و پیگیری نمایند ! زیراکه تعیین محدوده شهرستان کارون از محل نمایشگاه های اتومبیل تبدیل به یک مطالبه عمومی برای همه ی مردم و نخبگان شهرستان کارون گشته است !
آری ؛ همه مسولین استان باید پای تعهد هایی که امضا کرده اند ویا در سخنرانی ها وعده ی آن را به مردم شریف ؛ ولایت مدار و صبور شهرستان کارون داده اند بایستند و نگذارند که حقوق حقه ی مردم شهرستان کارون پایمال گشته و از بین برود !
بدون شک اگر خبر ها و یا سخنانی که در خصوص محدوده تعیین شده برای شهرستان صحت داشته باشد ؛ مخالفت اینجانب به عنوان امام جمعه شهرستان کارون و مخالفت نماینده مقام معظم رهبری دراستان خوزستان را به دنبال خواهد داشت زیرا که همگان میدانند که ایشان پشتیبان همیشگی مردم محروم شهرستان کارون است و ایشان بوده اند که تلاش های بسیاری را در جهت تبدیل این منطقه به یک شهرستان و توسعه خدمات به مردم کوت عبدالله، متحمل گشته اند .

نقض عهد مسئولان در خصوص محدوده شهرستان کارون طبیعتا برخلاف اصول اولیه ی اسلام است که اگر احساس کنم این سخنان و تصمیم گیری های نادرست در حال تحقق است و این اقدام موجب تضییع حقوق شهرستان گردد ضمن مخالفت صریح در دفاع از حقوق مردم شریف کارون از پای نخواهم نشست !
اینجانب از همه ی مسولین میخواهم که مسولین استان را درخصوص این محدوده شهرستان کارون و تعهدات داده در این خصوص ملزم نمایند . و از همه ی منتخبین شورای خبرگان تا منتخبین مردم درمجلس شورای اسلامی و تا شورای اسلامی شهر اهواز وکارون تا فرمانداران اهواز وکارون و تا استاندار تامعاونین خواستارم ضمن هم اندیشی و بررسی دقیق این موضوع حقوق شهرستان کارون را به عنوان اولویت نخست در نظر داشته باشند وبراساس تعهدهایی که به شهرستان داده شده است عمل کنند .
اینجانب ضمن درخواست حمایت اقشار مختلف جامعه از این موضوع اعلام میکنم که در صورت ادامه ی این اقدامات نسنجیده که در جهت تضییع حقوق شهرستان کارون در حال انجام است ؛ جزییات کاملی را از طریق تریبون نماز جمعه بیان خواهم کرد .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب