مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

نماز وحدت ادارات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستادنماز جمعه شهرستان کارون،نماز وحدت دستگاه های اجرایی شهرستان کارون به امامت حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی ، امام جمعه شهرستان کارو ن در مسجد فاطمه الزهرا (س) برگزار گردید . در حاشیه این مراسم و همزمان با هفته بزرگداشت قرآن عترت و نماز ، فرهنگیان و کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون با آرمان های قرآن و ولایت تجدید میثاق کردند.
دکتر عزیز مزرعه ؛ رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون در این مراسم با بیان اینکه قرآن و عترت به عنوان دو ودیعه الهی ؛ راهنمای امت اسلام به سمت کمال است ، عنوان کرد : به برکت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ، زمینه ارتباط و انس با قرآن کریم در کشور به ویژه در بین نسل جوان و نوجوان فراهم شده است.
رئیس اداره آموزش و پرورش کارون با تقدیر از حمایت های حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی از مجموعه ی آموزش و پرورش کارون ، گفت : حمایت های امام جمعه محترم شهرستان کارون از فعالیت های گسترده آموزش و پرورش کارون منجر به کسب رتبه نخست استان در پروژه مهر گردید .
دکتر مزرعه تاکید کرد : عنایت ویژه حضرت حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی به مسائل آموزش و پرورش در رفع برخی از کاستی ها در تعداد نیروی انسانی شهرستان بسیار تاثیر گذار بود .
حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون در این مراسم با اشاره به فعالیت های گسترده آموزش و پرورش کارون در جهت توسعه عدالت آموزشی ؛ گفت : فعالیت های آموزش و پرورش کارون برکات فراوانی را برای شهرستان به دنبال داشته است .
امام جمعه شهرستان کارون ، اقدامات و پیگیری های آموزش و پرورش کارون را قابل تقدیر دانست و تصریح کرد : همه باید به
آموزش و پرورش در جهت پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت کمک بکنند .
حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی در ادامه با اشاره هفته بزرگداشت قرآن و عترت به بیان فرازی از دعای پنجاه و سوم صحیفه سجادیه پرداخت گفت : امام سجاد (ع) در این دعا به همه انسان ها لزوم غفلت از اعمال روزانه را گوشزد میکنند و میفرمایند َموْلَایَ وَ ارْحَمْنِی عِنْدَ تَغَیُّرِ صُورَتِی وَ حَالِی إِذَا بَلِیَ جِسْمِی ، وَ تَفَرَّقَتْ أَعْضَائِی ، وَ تَقَطَّعَتْ أَوْصَالِی ، یَا غَفْلَتِی عَمَّا یُرَادُ بِی .
استاد برتر حوزه های علمیه استان خوزستان عنوان کرد : انسان وقتی به کارهای کوچک مشغول میشود و اصل بندگی را به فراموشی می سپارد که این از دست دادن بزرگترین سرمایه وجود انسان است . خضیراوی تاکید کرد : اشخاصی همانند علامه طباطبایی و علامه امینی همیشه در مسیر بندگی عمل کردند و آثار گرانبها همچون تفسیر المیزان و الغدیر را از خود به یادگار گذاشتند .
در این مراسم و توسط آموزش و پرورش شهرستان کارون با اهدای لوح تقدیر و قرآن نوشته نفیسی از حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی تقدیر به عمل آمد .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب