مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

معرفی کتاب هنر رضایت از زندگی

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی،امروز یک کتاب خوب (هنر رضایت از زندگی) نوشته عباس پسندیده از دفتر نشر معارف،معرفی می کنیم

هنر رضایت از زندگی

بسم الله الرحمن الرحیم
تا بحال از خودتان سوال کرده اید که چقدر در زندگی خوشبخت هستید؟ مطمئناً پاسخ شما به میزان رضایتمندی تان از زندگی بستگی دارد. یعنی هر چقدر از زندگی خود راضی باشید، به همان اندازه احساس خوشبختی میکنید. اما سوال مهمتر این است که راه رسیدن به این خوشبختی و در واقع، رضایتمندی در زندگی چیست؟ از آنجایی که پیدا کردن پاسخ این سوال، همیشه فکر و ذکر همه ما در سرتاسر زندگی مان بوده، افراد زیادی هم تا الان فرمول های مختلفی برای رضایتمندی از زندگی ارائه کرده اند، اما به نظر میرسد بهترین فرمول، فرمول دین است، چون از سوی کسی بیان شده که هم انسان را خلق کرده و هم جهان را، و هر دوی اینها را بیشتر از همه، حتی بهتر از خودشان می شناسد.
کتاب ((هنر رضایت از زندگی)) فرمول خوشبختی در زندگی را از زبان خدا بیان میکند. حجت الاسلام عباس پسندیده در این کتاب، مهارت هایی را که ما نیاز داریم تا به رضایتمندی در زندگی برسیم از نظر روانشناسی اسلامی ارائه کرده است.
در واقع کتاب ((هنر رضایت از زندگی)) یک کتاب آموزشی بسیاری خوب و جذاب برای یادگیری مهارت های زندگی است، مثل مهارت چگونه شاد بودن و لذت بردن از زندگی با دوستان و خانواده، مهارت مقابله با استرس ها و فشارهای روانی و کسب آرامش، مهارت مقابله با سختی ها و تنیدگیها، و بسیاری از مهارت های دیگری که هر کدام از آنها، هنری از هنرهای رضایتمندی از زندگی است. به عنوان مثال در این کتاب یاد می گیرید که حوادث و اتفاقات را چگونه تفسیر کنید تا در کنترل آنها موفق باشید؛ یا اینکه برای مقابله با استرس و فشارهای روانی، سختی ها و مشکلات خود را چطور کوچک و آسان کنید.
جمع و جور بودنِ کتاب ((هنر رضایت از زندگی)) و ساده و روان بودنِ زبانِ آن، دسته بندی های جذابش، و از همه مهمتر، مستند بودن مطالب به آیات و روایات اسلامی، آن را به یک مشاور همراه کارگشا و مورد اطمینان برای شما تبدیل کرده، که از همراهی با آن لذت می برید ((هنر رضایت از زندگی)) را بخوانید و آنچه را یاد می گیرید به کار ببندید تا احساس خوب خوشبختی در زندگی را بیشتر از گذشته تجربه کنید:

کتاب ((هنر رضایت از زندگی)) نوشته عباس پسندیده از دفتر نشر معارف.

 

Updated: آذر 24, 1396 — 6:49 ب.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب