مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

معرفی کتاب از احادیث پزشکی بیشتر بدانیم

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی،امروز یک کتاب خوب (از احادیث پزشکی بیشتر بدانیم ) نوشته مهدی خسروی سرشکی از انتشارات دارالحدیث ،معرفی می کنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم
به نظر شما رمز و راز طول عمر چیست؟ چگونه می توان از مراجعۀ دائمی به پزشک بی نیاز شد؟ اصلاً آیا برای هر دردی،درمانی هست؟ راحت ترین، مطمئن ترین و کم هزینه ترین راه درمان چیست؟ تا بحال شنیده اید که بعضی بیماری ها برای بدن منفعت هم دارند؟ چقدر از رازهای نهفته ی آفرینش اعضای بدنتان مطلع اید؟ رازهایی که مطمئناً وقتی با گوشه ای از آنها آشنا شوید شگفت زده و مبهوت می شوید! ما برای پیدا کردن پاسخ این سوالات و بسیاری از پرسشهای کلیدی دیگر درباره سلامتی و درمان بیماری ها، بایستی به سراغ طبیبانی برویم که بهتر از همه می دانند خالق بدن ما و خالق دردها و خالق درمان های آن کیست، چرا که همان که درد داده، درمانش را هم یاد داده است.

معرفی کتاب از احادیث پزشکی بیشتر بدانیم
کتاب کم حجم و خواندنی « از احادیث پزشکی بیشتر بدانیم» مجموعه ای از کلیدی ترین احادیث اهل بیت(علیهم السّلام) درباره سلامت بدن و درمان بیماری های جسمی است که مانند یک پزشک همراه سعی کرده تا قبل از اینکه برای درمان شما فکری بکند، از مبتلا شدنتان به بیماری های سخت پیشگیری نماید. البته برای درمان بیماری ها هم حرفهای زیادی برای گفتن دارد. کتاب « از احادیث پزشکی بیشتر بدانیم» در واقع خلاصه ای از«دانشنامه احادیث پزشکی» است که توسط آیت الله محمّدی ری شهری و با همکاری جمعی از محقّقان پژوهشگاه قرآن و حدیث تهیه شده و جامعیت و اتقان مطالب آن باعث شده مورد استقبال بسیاری از مردم و حتی جامعه پزشکی قرار بگیرد و بارها تجدید چاپ شود. کتاب « از احادیث پزشکی بیشتر بدانیم» در قالب پرسش و پاسخ هایی کوتاه و کاربردی مانند گفتگوی بین یک بیمار و پزشک معالج تدوین شده، آن هم پزشکی که معصوم است و دانش و کلامش مستند به علم الهی است. برعکس ادعای کسانی که می گویند اسلام به طب کاری ندارد، ائمۀ معصومین (علیهم السّلام) در این امر،رهنمودها و احادیث مفصلی صادر کرده اند. احادیث جذاب این کتاب تنها به معرفی حیرت آور اعضای بدن انسان بسنده نکرده، و راه حفظ سلامت و درمان بیماری های مربوط به هر یک را با پاسخ های کوتاه علمی، و با زبانی ساده و روان بیان کرده است.

شما هم اگر به دنبال کشف رازورمز طول عمر انسان، و پیداکردن راه ورسم زندگی سالم هستید، مطالعه کتاب « از احادیث پزشکی بیشتر بدانیم» را از دست ندهید:
کتاب « از احادیث پزشکی بیشتر بدانیم» نوشته مهدی خسروی سرشکی از انتشارات دارالحدیث.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب