مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

معرفی کتاب شکاف

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی،امروز یک کتاب خوب (شکاف) نوشته محمد ستاری وفایی از انتشارات عماد فردا ،معرفی می کنیم.

معرفی کتاب شکاف

بسم الله الرحمن الرحیم
آقا رسول، رفتگر باخدا و زحمتکش شهرداری، در یکی از شبها که در خیابانهای تاریک شهر مشغول کار است، ناگهان با شخص سر تا پا خون آلودی مواجه می شود که در شُرُفِ مرگ است. آن مرد زخمی یک امانتی به آقا رسول می دهد که خانواده و زندگی او را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. رفتگر ساده ای که تا قبل از این، هیچ اتفاق بزرگی را در زندگی اش تجربه نکرده بود، حالا با اتفاقات پیچیده ای همراه می شود که مرتبط با امنیت ملی است .
رمان « شکاف» داستان هشت ماهِ سرنوشت سازی است که می توان ادعا کرد حساس ترین مقطع تاریخ انقلاب اسلامی، پس از وقایع دهه اول انقلاب است، که آقای ستاری وفایی، آن را در قالب داستانی جذاب و هیجان انگیز روایت کرده است. فتنه عظیم و پیچیده ی سال 88 که از سالها قبل توسط دشمنان قسم خورده انقلاب، برنامه ریزی شده بود، همه افراد جامعه ما را در معرض آزمونی بزرگ و سرنوشت ساز قرار داد، که با لطف و عنایت الهی، و هدایتهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، و بصیرت و آگاهی مردم عزیز، به خوبی مدیریت شد و نهایتا در نهم دی ماه همان سال تبدیل به حماسه ای به یادماندنی در تاریخ ایران شد. رمان « شکاف» در خلال داستانی خواندنی، برخی جریان های منحرفی را که باعث رخ دادن حوادث تلخ سال 88 بودند، تحلیل و بررسی می کند و با مرور دوباره آن روزها، سعی می کند تا بعد از گذشت سالها، آن رخداد بزرگ از اذهان جامعه پاک نشود تا بار دیگر در دام فتنه های بزرگتری نیفتد. نقش روشنفکرهای غربزده و مردم خداشناسِ آگاه، در این رمان بسیار جذاب نشان داده می شود و با پاک کردن غبارِ شبهه از چهره حقیقت، بسیاری از گره های فکری مربوط به ماجرای فتنه را که هنوز بعد از گذشت سالها ذهن های زیادی را به خود مشغول کرده است، باز می کند. با لذت بردن از خواندن داستان« شکاف»و چشیدن طعمِ بصیرت و آگاهی، لذتی مضاعف را تجربه کنید:
کتاب « شکاف » نوشته محمد ستاری وفایی از انتشارات عماد فردا.

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب