مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

گزارش تصویری/نشست بصیرتی وروشنگری

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،شب گذشته نشست بصیرتی وروشنگری با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون ،فرمانده ناحیه بسیج کارون،مدیر حوزه علمیه،مسئولین ادارات معتمدین و نخبگان شهرستان کارون در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

در این نشست با سخنرانی فرمانده ناحیه مقاوم بسیج کارون ، حجت الاسلام فرامرزی و  همجنین حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون برگاز شد .

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون  با اشاره به شکل‌گیری گروه تروریستی داعش، گفت: داعش با حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل‌سعود ایجاد شد تا بتواند با جریان‌سازی، جبهه مقاومت را زمین گیر کرده و جمهوری اسلامی ایران را درگیر جنگ سخت کند اما این دسیسه با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی خنثی شد

امام جمعه کارون در این نشست به لزوم توجه و هوشیاری در خصوص دسیسه جدید دشمن برای ایجاد آشوب و نا امنی در کشور گفت:این روزها بیش از هر زمان دیگری به بصیرت و آمادگی نیاز داریم، چرا که دشمن با کمک گرفتن از شرایط اقتصادی کشور و بحران بیکاری، تلاش دارد آتش خودد را به داخل مرزهای ایران بیاندازد. دشمن به دنبال ایجاد بحران از طریق فضای مجازی است و برخی بدون آگاهی، با انتشار اخبار از منابع ضدانقلاب، آب در آسیاب دشمن می ریزند.

در پایان این نشست امام جمعه کارون گفت: با حضور در راهپیمایی روز چهارشنبه  96/10/13  ساعت 10 در اهوازی دست در دست هم فتنه انگیزی در کشور را محکوم خواهیم کرد.

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب