مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

دوره آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس در شهرستان کارون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،صبح روز گذشته با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و سردار شهید حبیب شریفی راد شهید شاخص فرهنگی 96 دوره آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس،با حضور معاون سیاسی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان،سروان زبیدی جانشین فرمانده سپاه کارون ،مسئولین ادارت وجمعی از مسئولان اداره آموزش و پرورش کارون در مصلی نماز جمعه کارون برگزار شد.

صبح روز گذشته با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و سردار شهید حبیب شریفی راد شهید شاخص فرهنگی 96 دوره آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس با همت بسیج فرهنگیان کارون  واداره آموزش و پرورش کارون با حضور مهدی پور معاون سیاسی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان و کارشناس مسائل مختلف سیاسی ، اجتماعی،سروان زبیدی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون و جمعی از مسئولان اداره آموزش و پرورش کارون در مصلای نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم معاون سیاسی سپاه ولیعصر (عج) در سخنانی با اشاره به اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهداء گفت : معلم شهید حبیب شریفی راد برخواسته از کلاس های درس آموزش و پرورش بوده است .
مهدی پور ، اقتدار کشور را مرهون و مدیون خون شهدا توصیف کرد و افزود : به اذعان کارشناسان امنیت ملی ؛ ایران یکی از هفت کشور دارای بالاترین اقتدار ملی است که این اقتدار بدون شک ثمره خون سرداران شهیدی همچون سردار رشید اسلام شریفی راد است .
وی با اشاره به کینه توزی ها فعالیت های دشمنان علیه کشور اظهار کرد :  رئیس نهاد امنیتی آمریکا به صراحت در روزهای قبل گفته بود که ایران با سپاه قدس و فرمانده آن یعنی سردار سلیمانی ما را تحقیر کرد چرا که این قدرت نظامی در جای جای منطقه خاورمیانه حضور دارد .
معاون سیاسی سپاه ولیعصر (عج) آشوب های روزهای گذشته را سناروی از پیش تعیین شده  آمریکا و متحدان منطقه ایش  برای نظام جمهوری ایران عنوان کرد و گفت : در این موضوع مثلث شرارت آمریکا و انگلیس و رژیم صهوینستی با هدف ایجاد تزلزل در امنیت ملی کشور به میدان آمدند.
در این مراسم دکتر سعیداوی کارشناس رسانه در خصوص آسیب های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، موسوی کارشناس مسائل اجتماعی در خصوص نهاد خانواده و جامعه اسلامی – ایرانی و همچنین سروان زبیدی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون در خصوص سردار شهید حبیب شریفی راد شهید شاخص فرهنگی 96 سخن گفتند.

 

Updated: بهمن 8, 1396 — 6:12 ق.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب