مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

امام جمعه کارون:خدمات انقلاب باید بیش از پیش بازگو شود

به گزارش روابط عمومی ستادنمازجمعه شهرستان کارون،حجت الاسلام والسملمین خضیراوی در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان کارون که در دفتر امام جمعه و با حضور مسولان مختلف برگزار گردید با اشاره به آیه ما ۗ إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم ۗ ؛ گفت : یکی از مصادیق بارز این آیه انقلاب شکوهمند اسلامی است .

امام جمعه کارون:خدمات انقلاب باید بیش از پیش بازگو شود

خضیراوی ارزش های انقلاب را خط قرمز مردم دانست و تصریح کرد : در طول تاریخ جمهوری اسلامی هرگاه مردم احساس کردند که پای ارزش های انقلاب و نظام در میان است به صحنه آمده اند .

وی بیان اینکه ایجاد شهرستان کارون موجب افزایش مطالبه گری مسولان شده است ، گفت : بدون شک مطالبه گری جدی مسولان سبب جذب سرمایه و امکانات به این منطقه خواهد شد .

 

امام جمعه شهرستان کارون ، این شهرستان را شهرستانی نوپا و مورد توجه توصیف کرد و ادامه داد : باید از تمام ظرفیت ها در جهت اعتلای شهرستان کارون بهره برد.

حجت الاسلام خضیراوی با اشاره به اهمیت انقلاب در ایجاد امنیت ملی گفت : امنیت کشور در بین کشورهای جهان مثال زدنی است . وی افزود : مسولان باید در بیان اقدامات و خدمات انقلاب به کشور بیش از پیش کوشش نمایند

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب