مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان کارون به صدا در آمد

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،همزمان با سراسر استان زنگ انقلاب در مدارس شهرستان کارون به صدا در امد

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان کارون وبا حضور حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون و دکتر خنفری فرماندار شهرستان و مزرعه رئیس اداره آموزش و پرورش کارون و مسئولان مختلف به صدا در آمد.

مزرعه رئیس اداره آموزش و پرورش کارون در مراسم زنگ انقلاب باشاره برکات انقلاب در زمینه آموزش و پرورش گفت : آمارها از رشد بسیار مطلوب شاخص های مدرسه سازی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی خبر میدهند .

وی یکی از ویژگی های انقلاب را تحول در مبانی کتب درسی بیان کرد وافزود : پس از انقلاب اسلامی مبانی کتب درسی برپایه اسلام و علوم جدید اسلامی بنا شده است.

حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون  در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب رشد کشور در ابعاد مختلف علمی آموزشی و سیاسی شده است ؛ گفت : ایران به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی به کشوری قدرتمند و تاثیرگذار در جهان تبدیل شده است .

امام جمعه شهرستان کارون به نقش ایران در تحولات منطقه اشاره و تصریح کرد : فرزندان این انقلاب در خط مقاومت درباره جبهه استکبار و تکفیر ، پیروزی های بزرگی را رقم زده اند .

وی افزود : پیروزی های منطقه مدیون فرماندهی ایران در محور مقاومت و شخصیت های ارزنده ای همجون سردار قاسم سلیمانی است.

حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی با اشاره به دهه مبارکه فجر ، گفت : دهه مبارکه فجر طلوعی ارزنده در جهت پیشرفت های همه جانبه ایران است . وی ادامه داد : بدون شک از فجر انقلاب همه ی مستضعفان جهان بهره برده اند .

دکتر خنفری فرماندار شهرستان کارون در آیین نواختن زنگ انقلاب با اشاره به نقش دانش آموزان در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی ، اظهار کرد : نقش دانش آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی نقشی بسیار تاثیر گذار است .

فرماندار شهرستان کارون افزود : دانش آموزان با هر شیوه ای در برابر نظام طاغوت ایستادگی میکردند و مانع از سرکوب صدای انقلاب در مدارس شدند .

دکتر خنفری با اشاره به نقش های دشمن برای قشر نوجوان ، عنوان کرد : دشمن توجه خاصی به رده سنی دانش آموزان دارد و پس از مایوس شدن در برابر عظمت انقلاب از طریق جنگ نرم وارد میدان شده است .

وی دانش آموزان کشور را قشری فهیم و بیدار توصیف کرد وگفت : دانش آموزان ایران اسلامی در برابر توطئه های دشمنان انقلاب ایستادگی خواهند کرد .

 

Updated: بهمن 16, 1396 — 8:36 ق.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب