مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

گزارش تصویری/نماز وحدت به مناسبت ایام الله دهه مبارك فجر

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،نماز باشکوه وحدت ظهر و عصر امروز به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر به امامت ، حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه محترم شهرستان کارون اقامه شد.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون در مراسم نماز شُکر و وحدت با بیان اینکه از زمانی که آموزش و پرورش در شهرستان کارون به صورت مستقل مستقر شد ، شاهد تحولات جدی در زمینه آموزش و پرورش شهرستان بوده ایم ، گفت : همانگونه که از سوی مسئولان آموزش و پرورش کارون علام گردید تا پایان سال جاری همه ی مدارس کانکسی شهرستان برچیده خواهد شد ودانش آموزان از مدارس مطلوبی برخودار خواهند شد .

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی با اشاره به تاسیس پژوهشسرای خوارزمی توسط آموزش و پرورش کارون ، افزود : مرکز تحقیقات مناسبی در سطح شهرستان بنا نهاده شد و کمبود معلم نیز که در شهرستان کارون دیده می شد ، بر طرف گردید است .

امام جمعه شهرستان کارون کسب رتبه های برتر استانی و کشوری توسط آموزش و پرورش کارون را دلیل پیشرفت مجموعه آموزش و پرورش کارون دانست و تصریح کرد : افتخارات فراوانی توسط آموزش و پرورش کارون اعم از مسئولان و دانش آموزان و فرهنگیان در سطح استان و کشور کسب شده است که نشان دهنده این است که آموزش و پرورش کارون رو به پیشرفت حرکت میکند .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب