مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

معرفی کتاب تنها علاج

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، به مناسبت ولادت حضرت امام حسین (ع) امروز یک کتاب خوب ،« تنها علاج» نوشته علی اصغر علوی از انتشارات سدید، را معرفی می کنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم
تابه حال شده از خود بپرسیم که چرا امروز در قلب جامعه پیشرفته غرب، افرادی زیادی هستند که در اوج ثروت و شهرت، دست به خودکشی می زنند؟! چرا یک جوانِ پولدار و مرفّهِ غربی با وجود تمام امکانات مادی، باز هم احساس تنهایی و افسردگی و ناامنی روحی، می کند و چشم انتظارِ دست نجاتی است که بیاید و او را نجات دهد؟! واقعاً مشکل چیست؟ دردش چیست؟ درد انسان امروز و درمانش را در کتاب« تنها علاج»می توانید بیابید. آقای علی اصغر علوی در کتاب« تنها علاج» نشان داده که علیرغم همه پیشرفت های علمی، امروز امام حسین (ع) راه نجات بشرِ آخرالزمان است،آن هم نه راهی از میان راه های دیگر ،بلکه تنها راه است . همان طوری که رهبر معظم انقلاب هم فرمودند: کتاب« تنها علاج امروز دنیا این است که درس حسین بن علی علیه السلام را بفهمند وبه آن عمل کنند»
کتاب« تنها علاج» با رویکردی نو و بی سابقه، راه حل مسائل اساسی جامعه امروز را از دریای بیکران عاشورا صید کرده و در اختیار ما قرار داده است، مسائلی مانند حریم تربیت و آموزش، جغرافیای سلوک اخلاقی و عرفانی، راه کسب شادابی و نشاط و امید، تفکر خلاق، تولید علم، نقشه تمدن جهانی اسلام، عرصه اقتصاد مقاومتی، شناخت قرآن و انسان 250 ساله، و موضوعات مهم دیگری که گمشده امروز همه انسان های دنیاست، و راه حلش تنها در دستِ امامِ عاشوراست.
پس از خواندن کتاب« تنها علاج» خواهید دید که در جهان پیشرفته امروز تنها با امام حسین (ع)می توان فتح الفتوح عالَم را به دست گرفت؛ همان طور که حتی امام عصر عجل ا.. .تعالی فرجه هم به ابزار نیرومندِ عاشورا برای ظهورش محتاج است، چراکه راهی جز حضرت حسین (ع) نیست، و این، همان راز عظمت اصحاب سیدالشهداست که در سال 96 هجری، آن را درک کردند و به همین خاطر وقتی آن حضرت، به آن ها رخصتِ رفتن از کربلا را داد، بی تابانه به پای امامشان افتادند تا بمانند، زیرا راهی و جایی دیگر جز او سراغ نداشتند.
کتاب« تنها علاج» را بخوانید تا ببینید که نه تنها با امام حسین علیه السلام به همه جا می توان رسید، بلکه فقط با امام حسین(ع) باید به همه جا رسید:
کتاب« تنها علاج» نوشته علی اصغر علوی از انتشارات سدید.

معرفی کتاب تنها علاج

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب