مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

امام جمعه کارون:دانش آموزان کارون افتخارات قرآنی متعددی کسب کرده اند

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون،حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری تسنیم عنوان کرد :کسب مقام‌های متعدد قرآنی توسط دانش‌آموزان شهرستان کارون ‌

حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون  در حاشیه مراسم تقدیر از نخبگان قرآنی شهرستان کارون  که در دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان برگزار شد  ؛با بیان اینکه شهرستان کارون علاوه بر معروفیت در خصوص مواکب و حسینیه ها در سطح استان سرآمد است در زمینه قرآن و نخبگان قرآنی نیز پیشرو است ، گفت : شهرستان کارون قاریان برتری را به کشور و جهان اسلام معرفی کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین خضیراوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرستان کارون اظهار داشت: شهرستان کارون علاوه بر معروفیت در خصوص مواکب و حسینیه‌ها که در سطح استان سرآمد است در زمینه قرآن و نخبگان قرآنی نیز پیشرو است به طوری که شهرستان کارون قاریان برتری را به کشور و جهان اسلام معرفی کرده است.

وی با اشاره به اینکه کسب مقام‌های متعدد قرآنی توسط دانش آموزان شهرستان کارون در مسابقات قرآن و عترت نشان از ظرفیت بالای قرآنی در این شهرستان است، افزود: دانش‌‌آموزان کارونی افتخارات قرآنی متعددی را کسب کرده‌اند که نشان از اهمیت به مسائل قرآنی در بین دانش‌آموزان این شهرستان است.

امام جمعه شهرستان کارون با بیان اینکه دانش آموزان کارون با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در سطح مسابقات قرآنی کشور نیز جایگاه ویژه‌ای را کسب می‌کنند، بیان کرد: نغمه‌های زیبای تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان در جای جای شهرستان کارون طنین انداز است.

وی در‌باره برنامه‌های قرآنی این شهرستان در ماه مبارک رمضان گفت: علاوه بر برنامه‌های مختلف قرآنی در شهرستان 6 برنامه قرآنی متمرکز و بزرگ در این شهرستان برنامه ریزی شده است.

‌خضیراوی با اشاره به مراسم تجلیل از نخبگان قرآنی شهرستان در دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان عنوان کرد: نقش شهرستان کارون در نمایشگاه قرآن که برعهده موسسه قرآنی نورالایمان بوده نشان از فعالیت‌های ارزشمند قرآنی در شهرستان کارون است.

وی ادامه داد: نوجوانان قرآنی ارزشمندی در سطح شهرستان استعدادیابی و ظهور کرده‌اند که می‌توان آینده درخشانی را در زمینه قرآن برای آنان پیش‌بینی کرد.

منبع خبر:تنسیم

Updated: خرداد 3, 1397 — 11:38 ق.ظ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب