مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

جنک آل سعود برعلیه مردم یمن یک جنگ نیابتی است

حجت الاسام والمسلین خضیراوی ضمن دعوت به تقوای الهی به ماه مبارک رجب اشاره کردند وافزودندکه اعمال درصورت ظاهروباطن دارد ظاهر اعمال چیزی است که انجام می دهیم وباطن اعمال همان ملکوت اعمال وبااستفاده به سوره های قرآن ازجمله یس وجمعه به آن اشاره شده است بزرگترین عمل درماه مبارک رجب روزه داری است واز جمله آ؟نها زیارت امام رضا(ع) وتسبیحات آن ماه است.

ضمن اشاره به فرارسیدن ایام اعتکاف وتبرک ولایت امام علی (ع)فرمودندکه مساجدی برای ثبت نام ایام اعتکاف برای برادرن وهمچنین مساجدی مخصوص خواهران درسطح شهرستان فراهم شده است.

ایشان بااشاره به جنگ علیه مردم یمن گفت:که جنک آل سعود برعلیه مردم یمن یک جنگ نیابتی است ودراصل جنگ استبکارجهانی است وچون آنها نمی خواهند تلفات مالی وجانی بدهند به نیابت از خود عربستان را وارد جنگ کردند وآل سعود فرد روانی بیش نیستند ودرحال اجرای این جنگ نیابتی هستند.

خضیراوی درادامه افزود: جنگ .جنگ آمریکا ست زیرا جنگ برعلیه مردم یمن است که می خواهند خود را از زیر سلطه سایرین آزاد کنند دوما آمریکا اسلحه های خودرا به کشورهای عربی می فروشد .
ثالثا منطقه امن برای فعالیتهای صهیونیست ایجاد کنند .
4 سرمایه های کشور ها اسلامی را نابود می کنند مانند زیر ساخت ها ومکانهای ممعنوی وغیر معنوی
کشور یمن ومردم یمن جنگ دیده اند وهمه پیش بینی می کنند که یمن آنچنان ضربه ایی به عربستان وارد می کنند که تا به حال عربستان چنین ضربه ایی از داخل وخارج ندیده است .

اشاره به دستگیریس افرادی که باعث شهدات نیروهای انتظامی در حمیدیه شدند واشاره به عاقبت افرادای که برعلیه نظام وبه سود دشمنان عغمل مکنند.

درمورد بحث حدود شهرستان وشهرستان اهواز:نظریه اول سال ۱۳۷۲ وآن زمان  فقط محلاتی بیش نبود

نظریه دوم بعداز سال ۱۳۷۲ که کوت عبدا..بهعنوان منطقه اهواز تعیین شد

وبعدازآن مشخص شدن بعنوان شهرستان کارون است که طی توافق نامه تحت نظارت استاندار وقت این محدوده مشخص وبرای وزارت کشور فرستاده شده واز مسئولین خواهشمندیم براساس همین محدوده عمل شود وپیگیری های لازم را به عمل آورند

Updated: اردیبهشت 4, 1394 — 3:08 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب