مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

توابع و معارفه فرماندار جدید شهرستان کارون

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون ،صبح امروز مراسم توابع و معارفه فرماندار جدید شهرستان کارون با حضور حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستانکارون ،رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین جابریان مسئول دفتر آیت الله جزایری رییس حوزه های علمیه استان، سید کریم حسینی و مجتبی یوسفی نمایندگان مردم شریف اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

در این مراسم نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استاندار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات معصومه خنفری فرماندار پیشین شهرستان کارون گفت: آقای کعبی از نیروهای متعهد، مومن و با تجربه وزرات کشور می باشد که مناصب مختلفی مدیریتی در سطح استان بر عهده داشته اند. گزینه های زیادی برای تصدی مسئولیت فرمانداری کارون مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت در خصوص ایشان به نتیجه رسیدیم امیدوارم با توجه به ظرفیت موجود و نیز تلاشها و پیگیرهای آقای کعبی و همکاری و همیاری دستگاههای اجرایی و اقشار مختلف مردمی در انجام وظایف خود موفق باشند.

در ادامه نیز با اهدای لوح سپاس از معصومه خنفری فرماندار پیشین تقدیر به عمل آمد و با ابلاغ حکم استاندار خوزستان سعید کعبی فلاحیه به عنوان فرماندار شهرستان کارون معارفه شد.

توابع و معارفه فرماندار جدید شهرستان کارون

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب