مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

دعوت امام جمعه و فرماندار از مردم شهیدپرور و ولایی شهرستان کارون جهت حضور در مراسم سردار سلیمانی و ابو مهدی المهندس

به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه شهرستان کارون ،حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه محترم شهرستان کارون و سعید کعبی فرماندار کارون از اقشار مختلف مردم ولایتمدار برای حضور در مراسم سالگرد شهادن سردارحاج سلیمانی و ابو مهدی المهندس دعوت کردند.

 

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس و یاران ایشان در حمله تروریستی آمریکایی ها آغاز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات جبهه مقاومت با استعمارگران بود. به طوری که از آن روز تا هم اکنون دوران افول مستکبران به سرعت در حال سپری شدن است. زیرا همانگونه که در وعده های الهی اشاره شده درگیری باطل با حق به انزوا و نابودی اهل باطل خواهد انجامید.

خط مقاومت روز به روز در حال گستراندن تفکر خود است. زیرا امت اسلامی به این نتیجه رسیده تنها راه سربلندی و در نتیجه آزادی قدس شریف مقاومت در برابر مستکبران و جهانخواران جبهه مقاومت خواهد بود.

ما ضمن گرامیداشت فرا رسیدن یاد و خاطره شهیدان عزیز حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس و شهدای مقاومت از عموم مردم مومن و ولایتمدار شهرستان کارون دعوت می نماییم در مراسم سالگرد این شهیدان والامقام که در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ ساعت ۱۵ در مصلای امام علی (ع) شهر کوت عبدالله برگزار می گردد حضور بهم رسانند. انشالله شاهد حضور پرشور بسیجیان جان برکف و مردم متدین و شریف شهرستان کارون خواهیم بود.

 

حجت الاسلام و المسلمین قاسم خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون

سعید کعبی فرماندار کارون

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب