مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

نشست هم‌اندیشی باپیشکسوتان و رزمندگان شهرستان کارون

شب گذشته فرمانداری شهرستان میزبان پیشکسوتان و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس یگان شهید سلیمانی شهر کوت عبدالله بود.

در این مراسم که به عنوان نشست هم‌اندیشی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه محترم شهرستان کارون نیز حضور یافت.

حجت الاسلام و المسلمین خضیراوی با بیان اینکه حضور مهندس کعبی در شهرستان فرصتی است برای ما، اظهار کرد: برای توسعه شهرستان همه باید همکاری کنند و بدور از حاشیه به خدمت رسانی متمرکز شوند.

امام جمعه شهرستان گفت: برخی از فرصت‌های اقتصادی موجود در شهرستان در سطح کشور بی‌نظیر هستند که بسیاری از شهرستان‌ها آرزوی داشتن حتی یکی از این‌ها را دارند که ما چندتای آنها را به یکباره داریم.

وی افزود: مجموعه ایثارگران که از بزرگان و معتمدین این منطقه هستند می‌توانند نقش بسزایی در توسعه، آبادانی و رفع مشکلات شهرستان ایفا کنند به شرط آنکه مسئولین از تجارب و دلسوزی‌های آنان استفاده کافی و وافی را ببرند.

در این نشست که تا ساعت 11 شب به طول انجامید تعدادی از این ایثارگران به بیان انتقادات، دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خود در موضوعات مختلفی چون اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، امنیت، بهداشت و سلامت شهرستان پرداختند.

در پایان  پیشنهاد تشکیل یک دبیرخانه پیشکسوتان و رزمندگان را داد تا با تشکیل کارگروه های تخصصی موضوعات و مطالبات مطرح شده در قالب برنامه‌های مدون پیگیری شوند.

نشست هم‌اندیشی باپیشکسوتان و رزمندگان شهرستان کارون

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب