مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

خلاصه خطبه های این هفته24 شهریور91

خلاصه خطبه های این هفته24 شهریور91

خلاصه خطبه های این هفته 24 شهریور91

نماز جمعه این هفته  کوت عبدالله  به امامت حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی در خطبه های این هفته نماز جمعه کوت عبدالله مورخه 24 شهریور 91 با بیان که توهین به پیامبر اکرم (ص) توهین  به همه مسلمانان وعالم است افزود:اهانتی که دنیای غرب به رسوا الله (ص)کرد همه مسلمانان را غزادار  نمود. اینها  به رسولی که هیچ نبی نیامد مگر به تأیید او هیچ عالمی برپا نشد مگر به تائید او هیچ دنیایی برپا نشد مگر به تائید او اهانت می کنند جسارت می کنند واین یک کار برنامه ریزی شده است .
امام جمعه کوت عبدالله : آمریکا با توهین به ساحت پیامبر اکرم(ص) بار دیگر دشمنی دیرینه خود با اسلام را ثابت کرد.
حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کوت عبدالله اهواز  :چقدرالان برای آن کسانی که اهانت کردن . از سلمان رشدی گرفته تا اون صهیونستی که قرآن را سوزاند تا اینهایی که فیلم ساختن .
حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی در ادامه فرمود : ساختن فیلم یک پشتیبانی قوی می خواهد واین دولت های صهیونیستی و امریکا پشتیبان این قضیه هستند ودستشان در کاراست بلکه عوامل اصلی هستند که امروز در تمام اروپا مسلمانها را یک چهره خشن وآدمهای خون ریز نشان می دهند  در حالی که خوشان دارن در میان مسلمانها آدم را می کشن بمباران می کنند  سر می برند شکنجه میکنند زندان راه می اندازن  در ابوغریب ،گونتانامو جای جای دیگر . خودشان (کشورهای اروپایی ) توی عراق ان همه ادم کشی کردند در افغانستان آدم کشی کردند در جای جای این کشور های اسلامی آن همه انسان های بیگناه را زن و مرد را پیر وجوان را کشتند خوب این اهانت بسیار بزرگیست لذا امرو ز سرتاسر ایران اسلامی ما بخاطر این اهانت وجسارت بزرگ راهپیمایی دارد وتظاهرات  میکنند واین امر بسیار مهمی است وطبیعیست .
اگر کس از مسلمانها بشنود به رسول مکرم اسلام (ص) توهین  می شود قطعا عکس العمل نشان می دهد و روحش جریحه دار میشود. ولی دولت های اوپایی، صهیونیستی و امریکا کاری به دین ودیانت ندارد آنچه براشان مهمه سیاستمداران و کشور کشایی ، حمله به کشورها، بدست آوردن ثروت ها، و مردم کشورهای دیر دنیا  چیزی  ارزش ندارند  . و هر روز میگن ما اشتباهاً یک کاروان در افغانستان  را بمباران کردیم و 40 نفر کشته شدن  اشتباه شده  بود هر روز یکی از منطق پاکستان با هواپیماهای بدون سرنشین حمله می کنند ومیگن خوب 30نفر کشته شد ن اشتباه شده بود  . خوشان جنایت می کنند مسلمان ها را در اروپا جنایتکار معرفی می کنند به همین خاطر راهپیمایی ها امروز انجام میگیرید  ما هم به سهم خودمان در راهپیمایی منطقه کوت عدالله اهواز که بعد از نماز جمعه انجام خواهیم داد اعتراض و انزجار خودمان را از این حرکت صهیونیستی امریکایی ،کشورهای اروپایی  اعلام خواهیم کرد وبه آنها اعلام خواهیم کرد که ما از این جسارت ها به سادگی نخواهیم گذشت ورسول مکرم اسلام (ص) برای ما یک محوراست وقابل گذشت نیست.
در پایان خطبه ها این هفته امام جمعه کوت عبدالله به مناسبت های درپیش رو اشارکردند که از جمله آنها هفته دفاع مقدس بود
همچنین به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع)  وتوهین به پیامبر اکرم (ص)مراسم عزادری با مداحی مداح نوجوان بین المللی سید محمد باقر العلوی برگزرشد

بعداز نماز جمعه مردم شریف و متدین و ولایتمدار کوت عبدالله در محکومیت فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام صلی الله علیه وآل وسلم هم پای بقیه برادارن مسلمان خود راهپیمایی اعتراض آمیز و با خواندن قطعنامه به دو زبان عربی و فارسی، انزجار خود را از انتشار این فیلم موهن اعلام کردند

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب