مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

باران آخرین روزهای سال، هوای شهرهای جنوب خوزستان را طراوت داد

به گزارش روابط عمومي ستاد نماز جمعه شهرستان کارون: ایرنا، بارش باران که از ساعت های نخستین چهارشنبه در استان خوزستان آغاز شد، غبار و گرد و خاک را از چهره شهرهای این استان زدود و موجب خوشحالی اقشار مختلف مردم به ویژه کشاورزان شد.

این بارش ها که همچنان به صورت پراکنده در شهرهای استان خوزستان ادامه دارد، اگرچه در برخی نقاط باعث آبگرفتگی معابر و خیابان ها شد، طراوت خاصی نیز به این منطقه بخشید.

بارش باران در شهرستان آبادان موجب ترافیک سنگینی در بیشتر خیابان های مرکزی این شهر شد و عبور و مرور خودروها را با مشکلاتی مواجه کرده است.

دستفروشان خیابان لین 1 آبادان نیز که بارش روز چهارشنبه، آنان را غافلگیر کرده بود، باعث شد که آنان بار دیگر بساط کاسبی خود را در این خیابان پهن کنند.

رییس اداره هواشناسی آبادان نیز چهارشنبه به ایرنا گفت:سامانه بارش زا که از سمت غرب، وارد کشور شده و بیشتر، مناطق جنوبی استان خوزستان را تحت تاثیر خود قرار داده است، موجب بارش باران در بیشتر نقاط این استان شد.

سعید ابراهیمیان افزود:بررسی الگوی آخرین نقشه های پیش یابی در سطح زمین و سطوح فوقانی جو، نشان دهنده شکل گیری سیستم بارش زایی است که تا اواخر یکشنبه هفته آینده، بارش قابل توجه باران را به همراه دارد.

رییس اداره هواشناسی آبادان افزود:در شبانه روز گذشته، بیشترین میزان بارندگی در آبادان با 2.5 میلیمتر ثبت شده است.

وی ادامه داد:همچنین انتظار ریزش تگرگ و وزش باد شدید، همراه با رعد و برق در این استان طی روزهای آینده وجود دارد.

Updated: اسفند 27, 1393 — 9:01 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب