مصلای نماز جمعه شهرستان کارون

140پروژه راهسازی در خوزستان در دست اجرا است

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان کارون :منوچهر رحمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعتبار امسال این پروژه ها را یک هزار و 580میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه ها 63درصد است.

وی با اشاره به مدت زمان دو ساله اجرای پروژه ها اظهار کرد: برای تکمیل پروژه ها سه هزار میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز داریم.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان این پروژه ها را در زمینه های ساخت و نگهداری، بهسازی و نوسازی و روکش آسفالت محورهای ارتباطی خوزستان عنوان کرد.

رحمانی در عین حال از آغاز برنامه ضربتی چهار ماهه برای راههای خوزستان به منظور ارتقای ایمنی این راه ها خبر داد و گفت: برای این که برنامه بروز و واقعی داشته باشیم برنامه ضربتی چهار ماهه از اواسط دی امسال شروع شده که تا فروردین سال 94 ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این برنامه با دریافت نظر فرمانداران و نمایندگان مجلس با حضور در شهرستان ها طرح های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای هر منظقه ای در بخش راه تدوین می شود.

خوزستان با برخورداری از پنج هزار و 150 کیلومتر جاده ارتباطی و 11 هزار کیلومتر راه روستایی از نظر طول راه ها رتبه پنجم کشور را داراست.

20درصد حمل و نقل سنگین کشور در راه های ارتباطی خوزستان انجام می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مصلای نماز جمعه شهرستان کارون می باشد. فارسی سازی و تنظیم محمد وب